Mahir Şanlı'nın Türk Mitolojisinden Beslendiği "Gök Tenri'nin Kılıcı" Adlı Romanı Çıktı

Kayıp Rıhtım’da tamamını okumak için: https://kayiprihtim.com/haberler/edebiyat/gok-tenrinin-kilici-mahir-sanli/

İlhamını Türk mitolojisinden alan Gök Tenri’nin Kılıcı: Kayıp Yurt adlı roman raflardaki yerini aldı. Mahir Şanlı’nın yeni kitabı Yedisu Yayınları etiketiyle okurla buluşuyor. 1977 yılında doğan Mahir Şanlı, ilk kitabı “Nostradamus ve Türkiye’nin Geleceği” adlı eserini 2008 yılında yayımladı. 2009 yılında Alpaslan Dikmen’in anısına “Alpaslan’a Mektuplar“ı derledi. 2016’da “Umut” adlı romanı yayımlandı. 2017’de ise “Bir… (DEVAMI…)

4 Beğeni

Türk mitolojisini temel alan veya ondan beslenen kitapların sayısının artması sevindirici bir durum. Ancak sayfa sayısı bana biraz azmış gibi geldi. En kısa zamanda alıp okumayı düşünüyorum. Umarım dili akıcıdır.

3 Beğeni

Diğer herkesin mitolojisine aşina olup ardından gına da gelmişken bize ait bir şeyler güzel olur. Umarım içerik de dışı gibi güzeldir. Dursun bir kenarda. :slight_smile:

2 Beğeni