Malazan Book of the Fallen

Ben de Delidolu’dan çıkmasını isterim. Hem kalite hem de güven vermesi bakımından bu yayınevi diğerlerine göre hakkını daha iyi verir diye düşünüyorum

2 Beğeni

Epsilon seçeneğini işaretleyenler tahmin mi acaba yoksa gönülden geçen mi?

1 Beğeni

Tahmin ( 20 karakter)

1 Beğeni

Ithakiden çıkmayacak cevaplamışlardı kendi konusunda. Alfa da basmaz bence onun elinde yeterince yükü var. En ideali delidolu :+1:

3 Beğeni

Gönül… :slight_smile: Buz ve Ateşin Şarkısı çıkana kadar arada harika bir iş olur. Hazır kebap bitmiş seri.

1 Beğeni

Metis hayatta basmaz bence. Umut o diyarlardan gideli çok oldu :joy: yalnız 6.45 olursa çocuğumu keserim.

11 Beğeni

Epsilon görür umarım bunu.Ben İthaki’ye oy verdim ama epsilon daha başarılı olur gibi.

1 Beğeni

Sen hayırdır Kırmızı Kedi falan :smile:

2 Beğeni

Dünden beri tek tek dolaşıyorum yayınevlerini, :slight_smile: kimse bizi seçmedi diye üzülmesinler.

Bugün sabah Jaguar kitap olarak işaretlemiştim, sonra Kırmızı Kedi seçtim.

Belki de bu yayınevlerinin hiç birisi değil. :slight_smile:

İthaki’den çıksın isterim ama Deli Dolu ve Niran ELÇİ olur diye düşünüyorum; fena da olmaz bence. Epsilon mesela İblis Döngüsü Serisinin her kitabı için çok bekletti okuyucuyu. Malazan daha uzun bir seri Epsilon olmasın bence. Deli Dolu daha okur dostu bir yayınevi gibi geliyor bana. Ben okumasam da Diskdünya serisinde iyi gidiyorlar. Yormuyor, kırmıyor okurlarını görebildiğim kadarıyla.

4 Beğeni

Epsilon olmasın isterim ben de şahsen.

1 Beğeni

Evet onu da gördüm de yok canım ben abartıyorumdur Jaguar’ı seçmemiştir dedim kendime :joy:

Epsilon’u işaretledim ama gönlüm Delidolu’dan yana. Her ne kadar İblis Döngüsü, Buz ve Ateşin Şarkısı gibi serileri tamamlayacak gibi gözükse de yarım bıraktığı seriler de var Epsilon’un.

3 Beğeni

Ben de Epsilon dedim ve benim de gönlüm Delidolu’dan yana. Çeviri, editörlük vs… çok başarılı bulduğum bir yayınevi.

4 Beğeni

Cevabı ancak sevgili @mit siteye borazanlar eşliğinde haberi girdiğinde göreceğiz. :joy:

1 Beğeni

Epsilon diyenler elendi. Bu arkadaşları kenara alalım. :joy:

İthaki bu yoğunluk ve bu bollukta zor bence.

Neden? Açıklama mı geldi epsilondan.

1 Beğeni

Epsilon soru hattında bir arkadaş paylaşmış. :blush:

İçimden bir ses fazlasıyla Pegasus diyor :slight_smile:. Pek çok açıdan biz okuyucular için de en iyisinin bu olacağını düşünüyorum. Biz okuyucular için böyle uzun bir seride en önemli nokta bence yayınevinin seriyi yarım bırakmayacak bir yayınevi olması. Pegasustan pek kitap alan biri değilimdir ama en azından kendi takip ettiğim eserlerde yarım bir seri gözüme çarpmadı. Çeviri konusunda zaten Niran Elçi gibi işlerini yakından takip ettiğimiz bir isim olduğundan bu konuda endişelenmemize gerek yok bence. Endişelenmemiz gereken tek nokta fiyat olmalı ki maalesef bu konuda Pegasus fazlasıyla acımasız. Bundan dolayı ucuz olacağını hiç düşünmüyorum.

4 Beğeni