Malazan Book of the Fallen

Neyse artık… O zaman plan F’ye geçiş yapacağım.

@mit Hayatın tehl… öhöm… :smirk:

Diğer arkadaşları toplu banlayacağım. Yeni sekmeleri açtım. Var mı arttıran? :buyucu:

8 Beğeni

Diğer arkadaşlar olduk iyi mi…

5 Beğeni

Bunu beğenenleri banlama, ben ‘‘bunu beğendim’’ :smile:

@alper hariç banladığını ss’lerle paylaş kutlama yapalım :tada:

@Agape beni banlarsan ben de gider eski forum da takılırım tek başıma :slight_smile: rahat rahat sürpriz bozan mesajlar da yazarım,

1 Beğeni

En azından arkadaş demişim. Yüce gönüllülük etmişim. :joy::joy::joy::sweat_smile:

@alper O foruma mesaj atamıyorsun canım ya. :blush:

İyisi mi çekilişle banlama yapayım. :thinking: Adaylara da ben ve içimdeki benler karar verecek. :smirk:

6 Beğeni

Çekilişe katılmak istiyorum.:thinking:

5 Beğeni

Gönüllü var direkt banla geç, çekilişe gerek kalmadı :smile: @Buyici

Ben de çekiliş hakkımı @Ufuk arkadaşa veriyorum, iki kez listeye eklenebilir.

1 Beğeni

Ben forum genelinde hiç bir çekilişe katılmadım, katılmıyorum. Bunlar benim forum kurallarım, lütfen :slight_smile: Bu cümle de hatalı yazım yapmadıysam @Agape beni listeye almaz :smile:

@Agape Almazsın değil mi? :roll_eyes: :joy:

1 Beğeni

Yapmışsın. :roll_eyes: Üzgünüm. Bugün bütün yardım severliğime rağmen itilip kakıldım. Değersiz insan sınıfına atıldım. Elalem oldum. Hepinize küstüğüm için siteyi terk ediyorum… :slightly_frowning_face::cry::confused::pensive: Hıh…

6 Beğeni

@mit’in vermek istedigi mesaj, temsili:

7 Beğeni

Vayy Yunus Baba :grinning:

@alper bugünlük denetmen yok. Konuları spoiler yağmuruna tutabilir, spam mesajlar atabilirsin :smile:

1 Beğeni

Yokum demesine bakma çeşitli “haberdar” et büyüleri yapmış foruma, örneğin bu mesajı bildir büyüsü gibi büyülerle herşeyden haberi oluyor.

4 Beğeni

Benim neredeyse 2020 bile dolu. O yüzden Malazan’la yalnızca kitap&okur ilişkimiz olacak. :smirk:

4 Beğeni

Galiba hangi yayınevi olduğunu bilmeyen tek ben kaldım :cold_face:

11 Beğeni

Özel mesajla bari söyleyin hangi yayınevi olduğunu.

1 Beğeni

300 kitabı adrese yolla söyleyeceğim. :joy:

Yoo, kesinlikle rüşvet değil; ikram. :roll_eyes::sweat_smile:

@Asli_Dagli Biliyorum kuzum ama işte gönül ferman dinlemiyor. :heart_eyes: Yardıma geleyim 2019’a çekelim derdim ama muhtemelen kösteğin kösteği olurum. :joy:

3 Beğeni

Ne zaman bu başlıği gorsem kendi kafamdan uydurduğum şu sarki sözü geliyor aklima:

Deli dolu deli dolu deli dolsun sennnnn. Lalala lalala…

3 Beğeni

Bide pegasus çıkıyor mu ? Yumurtadan :joy::joy::joy: tanesi 150 yapar bunlar fırsattan istifade :joy::joy:

Bilenler neden söylemiyor anlayamadım. Yemin mi ettirdiler söylerken :joy::joy:

1 Beğeni