Malazan Book of the Fallen

Sanki bir şeyleri kaçırıyoruz… :thinking:

Benim düşündüğüm asıl kaç senede tamamlanır? Okusam bir dert, okumasam başka bir dert… Serisi tamamlanmadan okumamakta zorluk çekeceğim birkaç yeni çıkacak var. Biri Malazan diğeri de Nightingale… Gerçi Rivers of London’u da merak ediyorum. Odalarda ışıksızım… :unamused:

3 Beğeni

Rivers of London’in avantaji her olayin ayni kitapta baslayip bitmesi. Polisiye bir seri gibi degerlendirebiliriz bu yuzden. O yuzden ciktikca okumak, yenisinin cikisini beklemek heyecanli olacak.

5 Beğeni

Malum nedenle okumaktan vazgeçtiğim Sanderson serileri yerine peşine takılacağım bir seri olacak Malazan ve Rivers of London benim için.

Her iki seriyi çıktıkça alıp okuyacağım.

5 Beğeni

İş dolayısıyla takip edemedik. Yüzlerce mesaj birikmiş, kısaca eeee belli oldu mu yayınevi :joy:

En azından tamamlanmış seri olması iyi bir şey. Taht Oyunları gibi son kitapları yazması için yazarın keyfini bekleseydik daha kötü olurdu. Aslında severim uzun serileri ama her sene bir kitap çıksa bile 10 sene sürecek düşüncesi bezdiriyor bazen. :confused:

2 Beğeni

:wink::wink::thinking::thinking: beni kaçırsanız bile söyleyebilecek kişileri söylememem lazım

1 Beğeni

Birtakım söylemeye teşvik edici şeyler yapacağız elbette ama orasını çok da şey yapmamak lazım. :smirk:

@Asli_Dagli O zaman harika bir es olur bizler için. Hem eğlenir hem de keyifle bekleriz. Yine de ikincisi gelmeden bire başlayamam ben. Bir emniyet almam lazım. :joy: İkisi isteğimi kesebilir ama bir tanesi belki kesmez. Her halükarda alınca bi’ yirmi sayfa bakarım. :sweat_smile:

@narpal Ben büyük bir aksilik çıkmazsa on seneye yayacaklarını sanmam çünkü korkunç uzun bir süre. 10 seneye neler olacağı bile meçhul… Diskdünya tarzı olabilir. Her sene 2 kitap bence gayet uygun olurdu. Bu seneyi es geçiyorum tabii. Bazen de mesela bu süreçte hazırlanıyor iki üç kitap ve 3-4 ayda bir geliyor. Önemli olan duru olsun ve tamamlansın gerisi pek de mühim değil. :blush:

5 Beğeni

Hiç bilmeyen ile bilenin hali bir olur mu? @Fahrettin

1 Beğeni

Bir şey yok daha boş yapıyoruz. :smile: Delidolu’dan çok umutluydum ben onlar da elenmiş oldu.
The Quest, continues…

1 Beğeni

Sen daha öğrenemedin mi ya? Gerçi burada söylenmediğine göre öğrenememişsin :joy:

Bana da @alper bey söylemedi. Ama şanslıyım ki Emayti’den tanıdıklarım var :joy:

4 Beğeni

@alper in dediğine göre kırmızıkedi kesin basmayacakmış. :thinking:

1 Beğeni

Evet @alper’in kesin ve tek bilgisi o :joy: Aslında @alper ipucu veriyor da olabilir :slight_smile:

2 Beğeni

Birisi kuyuya taş attı, koca kayıp rıhtım ahalisi çıkarmak için uğraşıyor :joy::joy:

2 Beğeni

Lütfen, @alper taş atmadı. Bu taş düşmedi dedi :smile:

2 Beğeni

Almayan yediyeceyrekkala isimli arkadaşların kitaplarına mahkum olsun :grin:

2 Beğeni

Kasım Fuar öncesi Ekim’in 3.- 4. haftası gibi yayınevi duyurusu gelir diye tahmin ediyorum. Seri hakkında pek bilgi sahibi değilim ama umarım iyi okur kitlesi olur da seriyi basacak olan yayınevnin devam kitaplarını basma iştahı artar.

8 Beğeni

Steven Erikson’a mesaj atalım :sweat_smile:

4 Beğeni

Çınar diyolar :smiley: 20202020

2 Beğeni

Umarım satışı iyi olur serinin kitaplarının sonra yayınevi "Malazan Malazan dediniz bastık ne oldu şimdi " demez.

10 Beğeni

Ben bu yayınevini hiç duymadım. Kitapları nasıl? Çevirisi,baskı kalitesi ,fiyatlandırması nasıl?