Malazan Kitapları (İthaki Yayınları)

Şu diagramı buraya da bırakayım hocamlar:

22 Beğeni

Forumda müthiş bir çılgınlık var. Harika ortam. Etkinlik çok güzel olacak gibi gözüküyor. Yanlış anlaşılmasın ama bir kaç kişinin beklentisinin bayağı altında kalmasını istiyorum kitabın. Saygı çerçevesinde hararetli tartışma dönse sevenler ile sevmeyenler arasında, yazarken bile içim değişik oldu.

6 Beğeni

12 Beğeni

Maksadım eğlence hocam kaos falan öyle şeyler bilmem ben. :slightly_smiling_face:

1 Beğeni

Hayır. Artık bu ateşi durduramazsın.

Amon Din’in işaret kuleleri tutuştu.

4 Beğeni

Beğenmeyenleri hemen kick’liyoruz. :smiley:

2 Beğeni

Serinin kuduz bir fanı olarak neden yanıldığınızı açıklayabilirim elbette :hugs:

Şaka bir yana, zevk meselesi biraz da hocam. Herkesin sevmesi mümkün değil, tiskinen de çok olacaktır. Ama sevenin bayılacağı kesin gibi görünüyor. :roll_eyes:

2 Beğeni

Kendi adıma herhangi bir yayınevi, giriştiği bir seriyi tamamlamadan satın almayı düşünmüyorum artık. Özellikle İthaki gibi bu konuda sicili bozuk bir yayınevi söz konusu ise bu fikrim iyice pekişiyor. Sayelerinde kitaplıklar yarım yamalak serilerle doldu.

Öte yandan seriler tamamlanınca yok kutulu versiyonu yok özel baskısı derken fazladan alım opsiyonu da sunuluyor. Ayrıca tamamlanmış serilerde karşılaşılan çok büyük indirimler de düşünüldüğünde herhangi bir seriyi güncel takip etmenin bu yayın bolluğunda pek bir çekici tarafı kalmıyor.

.

5 Beğeni

İki üç Malazan başlığı varmış.

Öz hakiki Malazan başlığı bu olsun diyeyim burada paylaşayım. :slight_smile:

15 Beğeni

Şimdi Instagram’da gördüm bunun için geldim biliyor musun :slight_smile:

Bana bundan yap diyecektim sonra düşününce senden istemenin sanatsal açıdan büyük bir yanlış olacağını düşündüm :sweat_smile:

En iyisi @Agape yapsın bize, o daha güzel yapar, üç boyutlu bile çizebiliyormuş duyduklarıma göre :frog:

2 Beğeni

Bunu gördüm, çok iyi olmuş. Diğer çalışmaları da süper. Siparişle yapıyor mudur ki? :thinking:

2 Beğeni

Üşenmesem yaparım ama üşeniyorum. Ben çift taraflı olanları seviyorum daha çok. Sağa ve sola yaslayıp yapılanlar okuma sırasında daha güzel görünüyor bence.

@isos81 muhtemelen yapıyordur ama ucuz olduğunu sanmıyorum.

4 Beğeni

Yapan kişi aynı mıydı hatırlamıyorum ama başka kitaplara da çiziyorlardı.

Sadece foruma bile yapsa paraya para demez ama en ufak hatayı da kabul etmeyecek bir iş.

3 Beğeni

Sayfaların bazıları yapışır. Bundan kaçış yok. Videoyu dikkatli izlerseniz yapışmayı da görebilirsiniz. İster istemez su içeri doğru yürüyecektir. Hatalar önemsiz, düzeltilebilir. :slight_smile:

2 Beğeni

Sağa sola dediğin hangisi? Bir iki örnek paylaşır mısın?

1 Beğeni

Bakınayım, bulursam atarım. Yaprakları eğerek yapılan boyamadan bahsediyorum. Bir bakayım. :thinking:

@isos81 buldum fakat buraya ekleyemiyorum. İnstagram’da isosbook sensindir diye düşünerek oraya attım. :sweat_smile:

https://vm.tiktok.com/ZSd6HxCgm/

Tamam, başardım. Üyeliğim olmadığı için kullanmayı da bilmiyormuşum. :joy:

2 Beğeni

Siparişle yapıyordu diye hatırlıyorum, sanki kendisine ait bir sitesi vardı. Emin olamadım.

Edit:

Baya pahalıymış :upside_down_face:

1 Beğeni

Hmm hatırladım bunu. Bir nevi gizli gibi. İkisi de güzel ya, ikisine de itiraz etmem. :slight_smile:

20 dolar sadece. :slight_smile:

Dolar mı gullanıyoh gurban olduğum.