Marvel, 4. Faz Film ve Dizilerini Duyurdu

Kayıp Rıhtım’da tamamını okumak için: https://kayiprihtim.com/geek/marvel-4-faz-film-ve-dizilerini-duyurdu/

San Diego Comic Con’un en merak edilen panellerinden biri gerçekleşti ve Marvel, 4. fazda gelecek tüm dizi ve filmlerini çıkış tarihleriyle birlikte duyurdu. (DEVAMI…)

5 Beğeni

Bari fragman trailer falan birşeyler göreydik… Çok kuru oldu bu tanıtım bana kalırsa. Fantastic 4, X-Men geliyor demenin bir esprisi yok ki, biliyoruz geldiğini zaten. Birazcık Doctor Strange beni meraklandırdı o kadar.

Blade sürprizi dışında, meh…

3 Beğeni

Vanda- vision ve doctor strange 2 filmlerinden bir house of m hikayesi başlayacak olabilir,ayrıca Natalie portman in seriye yeniden gelmesi ve Jane Foster in Thor u beni nedense çok mutlu etti

Blade mi dedi o? İlk Blade’ in yerini tutmaz ama meraklandım. Pegi yi düşük tutarlarsa Frost ısırsın onları. :smiley:

BladeYes

What if… ve Doctor Strange hariç beni heyecanlandıran bir film veya dizi yok. 4. fazda 1 milyar gişe yapacak film yok bence. Belki Strange. Dc’ci olmam sebebi ile bu haber beni sevindirdi :smiley:
En azından bundan sonra Dc adam akıllı projeler yaparsa Marvel’i siler. Şu oyuncu seçimlerini en azından Marvel kadar başarılı yapsa yeter. Filmler zaten güzel olacaktır.

1 Beğeni