Marvel'ın Liv Tyler Planı Heyecan Uyandırdı

Kayıp Rıhtım’da tamamını okumak için: https://kayiprihtim.com/haberler/dizi/marvel-liv-tyler-she-hulk-plan/

Marvel’ın yeni dijital yayın mecrası Disney+'ta karşımıza çıkacak She-Hulk dizisi için başrol görüşmeleri sürüyor. Liv Tyler da adaylar arasında. (DEVAMI…)

1 Beğeni

Heyecan falan uyandırmadı, direkt olarak moral bozukluğuna neden oldu. Elf kanı taşıyor bu kadın, ne She’si ne Hulk’u? Lütfen böyle bir şey olmasın.

1 Beğeni

Bence de. Başka oyuncu bulsunlar

Endiselere katiliyorum. daha uzun sure oynayacak daha genc oyunculara firsat verilsin. Marvel isi tek dizilik/filmlik degil.

Bu konuda Hulk’ ın görüşleri ise şöyle:

Wykf3p

Sanırım sinirlendi ve HAYIR diyor. :smiley:

2 Beğeni

İlk başta direk Liv diye heyecanlandım fakat sonra diğer görüşlere katılmaya başladım yeni birileri lazım bide Liv fazla zarif😍ama ileriki Marvel filmlerinde başka bir rol olabilir

Başlığı görünce çok sevindim ama haber içeriğini okur okumaz moralim bozuldu. Yani onun için bula bula she-hulk rolünü mü buldular? Neyse daha fazla yazmayayım en iyisi…

1 Beğeni

She-Hulk karakterine çizgi romanlardan aşina olan birisi olarak şöyle oturup düşündüğüm zaman bence harika bir avukat olur. She-Hulk, sözleriyle Hulk etkisi yaratan bir karakter gücüyle değil. O yüzden neden olmasın?

Ayrıca Liv Tyler ismini görüp heyecanlanmamak ne kadar zor bir şeymiş :roll_eyes:

1 Beğeni

Uzun zaman önce Nicolas Cage Ghost Rider’ın verdiği heyecanla rol arkadaşı Eva Mendes She Hulk yapmak için yapımcıları zorlamaya çalışmıştı. Mendes o rol için kötü bir seçim de değildi. Ama Cage’in o girişiminden bir sonuç çıkmamıştı. Tabii o sıralar çizgi roman filmleri yeni yeni piyasaya çıkıyor, denemeler var, Marvel Sinematik evrenine daha bir yıl var.

Sinema dünyasında hangi projenin hayata geçecegi ya da başarılı olacağı hiç belli olmuyor :man_shrugging:

Eva Mendes daha iyi bir seçim olabilir