Marvel'ın Yıldızı, 'Oscar Tuzağı' Filmlerde Oynamak Yerine Nick Fury Olmayı Tercih Ettiğini Açıkladı

Kayıp Rıhtım’da tamamını okumak için: https://kayiprihtim.com/haberler/sinema/samuel-l-jackson-oscar-tuzagi-filmleri-neden-istemedigini-acikladi/

image

Samuel L. Jackson, sırf Oscar peşinde koşmak için prestijli filmlerde yer almaktansa Nick Fury veya Mace Windu gibi Marvel ve Star Wars karakterlerini oynamayı neden tercih ettiğini açıkladı. Ünlü Hollywood yıldızı, potansiyel olarak Oscar kazanabilecek roller yerine, Marvel Sinematik Evreni ve Star Wars karakterlerini oynamakla daha fazla ilgileniyor. Jackson, Los Angeles Times’a verdiği röportajda ödül… (DEVAMI…)

2 Beğeni

Bu şey gibi değil mi? Esnaflık yapacağıma memur olayım. Düzenli gelirim olsun.

7 Beğeni

Oscar alınca üretkenliği zedelenecekse almasın zaten, mini ödüller daha çok tatmin ediyormuş hem.
Tam bir yurdum insanı.

1 Beğeni

Akademi’nin geldiği nokta düşünüldüğünde gayet mantıklı olan açıklamalar. Herkes, Akademi Komitesinin saçma sapan tercihlerinin peşinde koşmak durumunda değil kanımca.

4 Beğeni

Xd Güldüm ama bu açıklamayı böyle sek ele almamak lazım. Malum superkahraman filmleri için sanat kaygısı taşımıyor, film olarak bile değerlendirmemek gerek diyen bir yönetmen ve sanatçı topluluğu var. Samuel abimiz de ben ilk oyunculuk yıllarımda sizin o dediğiniz filmlerde de oynadım ama beni oscarlamadınız, şimdi en azından zamana karşı zafer kazanmış, kalabalıkların gönlünü fethetmiş bir oyuncuyum bu kahraman rolleriyle, tamam tamam çok ağlamayın oscarda verdiğiniz hasır sepetli migros yılbaşi paketlerini de seviyorum diyor.

Ben nick furry’im adamım, sizin manken yapıcam deyip kandırdığınız gençler bitti, şimdi de benim superkahramanlarıma mı el uzatıyorsunuz diyor xd

7 Beğeni

O sepetin içerik deli yalnız :joy: 100 bin dolarcık :joy:.

1 Beğeni

Popcorn’u tutturmuşuz en azından içerik olarak xd

1 Beğeni

Samuel Jackson a da popcorn u verip kalanları ailesi kapıp kaçıyor muhtemelen :).

1 Beğeni