Masaüstü ve Telefon Arka Planlarınız

(Erdal) #125

(Bahri Doğukan Şahin) #126

Resmin orijinali bu:

Şu an kullandığım görseli de paylaşayım bari gelmişken.

(Ali Dursun) #127

Kardeşim sağolsun böyle bi duvar kağıdı bulmuş, abi sen çok seversin dedi, bayıldım. Şuraya aslını bırakayım isteyen olur belki :slight_smile:

Merhaba acaba normal halini atabilirmisiniz?

Flood yapmamak için bende burada paylaşayım.

(Mustafa Güngören) #130

(Berkan Tonguç) #131

Bilgisayarda arka plan kullanmıyorum ama telefonumdaki arka plan bu.

(Başar Baştaş) #132

resmi bir harita olmasa da bence oldukça güzel

(Krull'lu Tosbağanot) #133

Mümkünse orijinal halini atabilir misiniz?

(Bahri Doğukan Şahin) #134

Tabii.

( tansel) #135

Telefon:

Masaüstü:

(Deepreader) #136

Masaüstüne bayıldım :heart_eyes:

( tansel) #137

Windows 10’a geçmeden önce 7’deyken, o zaman 12 doktorumuz vardı, bu resimden ayrı ayrı 12 tanenin üzerinde oynayıp sadece bir doktoru yüzde 100 parlaklıkla diğerleri yüzde 50 parlaklıkla yapıp her saat başında diğer doktora geçecek şekilde ayarlamıştım. Şimdi normal şekilde saate bakmak zorunda kalıyorum. :joy: 24 doktora ulaşırsak o düzene dönme planım var.

(Deepreader) #138

Bunun yuvarlak duvar saatli versiyonunu yapmaya çalışmıştım ama pizza dilimi şeklinde dışarda kesince uyuşmamıştı. Dijital ortamda daha yaratıcı bir iş olmuş görnek isterdim :heart_eyes:

Android kullananlar biliyordur ama yine de yazayım. Ben genelde telefon için duvar kağıtlarını Zedge uygulamasından alıyorum.

(Deepreader) #140

Sandalyesini kaydırarak günbatımı kovalayan Küçük Prens geldi aklıma. Gerçi o biraz umudu andIırıyor bana, bu daha çok vazgeçiş gibi.

Bana da yorgun düşmüş,biralarını alıp evinin arka bahçesinde kendini dinleyen bir adam gibi geldi ama dediğiniz gibi vazgeçiş de olabilir, belki de efkar dağıtıyordur :slight_smile: Belki de kasetçalarında uzaylı Müslüm baba söylüyordur

Şu yıldızlarla ışık olsaydım.
Yine sever miydin beni beni

(Deepreader) #142

Bence dünyadan kaçıp bir asteroide gitmiş. Ama gurbet yalnız çekilmiyor diye efkarlanıyor. Efkar konusunda hemfikiriz sanırım. Vazgeçme teması oturuş biçiminden geldi aklıma. Öyle oturan birinin sanki umudu kalmamış, dizleri artık onu taşımıyormuş gibi hissedeceğini düşündüm.

(Seray) #143

Canım sıkıldıkça değiştiriyorum kilit ve ana ekranı :slight_smile:

(Beren) #144

Telefon:

Masaüstü: