Masaüstü ve Telefon Arka Planlarınız

2 Beğeni

Resmin orijinali bu:

Şu an kullandığım görseli de paylaşayım bari gelmişken.

9 Beğeni

Kardeşim sağolsun böyle bi duvar kağıdı bulmuş, abi sen çok seversin dedi, bayıldım. Şuraya aslını bırakayım isteyen olur belki :slight_smile:

3 Beğeni

Merhaba acaba normal halini atabilirmisiniz?

Flood yapmamak için bende burada paylaşayım.

4 Beğeni

5 Beğeni

10 Beğeni

Bilgisayarda arka plan kullanmıyorum ama telefonumdaki arka plan bu.

1 Beğeni

resmi bir harita olmasa da bence oldukça güzel

5 Beğeni

Mümkünse orijinal halini atabilir misiniz?

Tabii.

8 Beğeni

Telefon:

Masaüstü:

11 Beğeni

Masaüstüne bayıldım :heart_eyes:

1 Beğeni

Windows 10’a geçmeden önce 7’deyken, o zaman 12 doktorumuz vardı, bu resimden ayrı ayrı 12 tanenin üzerinde oynayıp sadece bir doktoru yüzde 100 parlaklıkla diğerleri yüzde 50 parlaklıkla yapıp her saat başında diğer doktora geçecek şekilde ayarlamıştım. Şimdi normal şekilde saate bakmak zorunda kalıyorum. :joy: 24 doktora ulaşırsak o düzene dönme planım var.

2 Beğeni

Bunun yuvarlak duvar saatli versiyonunu yapmaya çalışmıştım ama pizza dilimi şeklinde dışarda kesince uyuşmamıştı. Dijital ortamda daha yaratıcı bir iş olmuş görnek isterdim :heart_eyes:

Android kullananlar biliyordur ama yine de yazayım. Ben genelde telefon için duvar kağıtlarını Zedge uygulamasından alıyorum.

7 Beğeni

Sandalyesini kaydırarak günbatımı kovalayan Küçük Prens geldi aklıma. Gerçi o biraz umudu andIırıyor bana, bu daha çok vazgeçiş gibi.

1 Beğeni

Bence dünyadan kaçıp bir asteroide gitmiş. Ama gurbet yalnız çekilmiyor diye efkarlanıyor. Efkar konusunda hemfikiriz sanırım. Vazgeçme teması oturuş biçiminden geldi aklıma. Öyle oturan birinin sanki umudu kalmamış, dizleri artık onu taşımıyormuş gibi hissedeceğini düşündüm.

2 Beğeni

Canım sıkıldıkça değiştiriyorum kilit ve ana ekranı :slight_smile:

3 Beğeni

Telefon:

Masaüstü:

14 Beğeni

teşekkürler:slightly_smiling_face: