Masaüstü ve Telefon Arka Planlarınız

5 Beğeni

4 Beğeni

6 Beğeni

2 Beğeni

Bu seri de bitti sonunda. Dile kolay 7 sene. İlk sezonu heyecanla oynadığım günler aklıma geldi, bir tuhaf oldum. Bittiğine inanmak bir yandan da güç, artık yeni bölüm beklemek yok.

Açıp bir “Take Us Back” dinleyeyim madem.

2 Beğeni
  1. sezon, 400 days, 2. sezon, A New Frontier ve son olarak da Final Season olarak geniş kapsamlıydı. İlk sezonu oynadığımda öyle bir hisse kapıldım ki Clementine için dünyayı yakacak duruma gelmiştim :smiley: Oyunu bitirdikten sonra hayatımda oynadığım en çok hikayesi saran, beni etkileyen bir oyun daha olmadı.
1 Beğeni
  1. Sezonun adını ağzıma almamayı yeğlerim :slight_smile:. Telltale’in sonunu hazırlayan nedenlerden biri bence (İkincisi de The Wolf Among Us’ı bırakıp Minecraft: Story Mode gibi bir fiyaskoya imza atmalarıdır bana göre. Elbette bilmediğim başka nedenler de vardır.)

Skybound yeni bir oyun gelecek dedi. Clementine hak ettiği sonu pek elde etmediyse de -burada Lee’nin ısırıldığı 1.sezonun son bölümüyle son sezonun son kısımlarını karşılaştırmak faydalı olacaktır- hikayenin gelecek ana kahramanını merak etmiyor değilim. Ayrıca son sezonun grafiklerine doyamadım bir türlü.

Yaptığım seçimlerin bir önemi olmadığını bilmeme rağmen sırf hikayesi için oynadım.

1 Beğeni

Yaptığımız seçimler oyunları farklı sonla bitirmiyor sadece yanımızda kimin olacağına veya kime destek verip vermeyeceğimizi belirleyip hikaye onunla devam ediyor. 1. sezon 4. veya 5. bölümde bir kız vardı hani dağcı tırmanma baltası gibi bir aletle dolaşan. Onun yanımızda kalmasını çok istedim ancak hikaye kendi ilerlemesini hazırlıyor ve ne yaparsan yap o kız gidiyor :smiley:

1 Beğeni

5 Beğeni

5 Beğeni

:frowning:

4 Beğeni

pc de ise başbuğumuz var tabii ki

9 Beğeni

Bende de Başbuğ var. :slightly_smiling_face:

15 Beğeni

4 Beğeni

Benim bilgisayarda her 10 dakikada bir değişiyor aşağıdakiler otomatik olarak. 4 tanesi yüklenmedi sanırım boyutları fazla geldiği için.

37 Beğeni

Bufff! Sağolasın bu bize 12 yıl yeter. Güzel seçmeler olmuş.

3 Beğeni

Ooooaaaa süperler bayıldım hepsine teşekkür ederiz :slight_smile:

1 Beğeni

Jg_artwork diye bir sayfa var İnstagram’da.Seveceğiniz çizimler çıkabilir.

4 Beğeni

4 Beğeni

Temiz halini atar mısın?