Masters of the Universe: Revelation Fragmanı | He-Man ve İskeletor Geri Dönüyor

Kayıp Rıhtım’da tamamını okumak için: https://kayiprihtim.com/haberler/dizi/masters-of-the-universe-revelation-fragmani/

Masters of the Universe: Revelation fragmanı yayınlandı. 80’lerin ikonik çizgi filmi He-Man, Netflix ile yıllar sonra yeniden hayranlarının karşısına çıkmaya hazırlanıyor. He-Man ve Grayskull Muhafızları, Kevin Smith önderliğinde yakında yayınlanacak olan Netflix dizisi Kâinatın Hâkimleri: Keşif’in ilk tanıtım fragmanında geri döndü. Yayınlanan ilk fragman, Büyücü’nün İskeletor’a Grayskull Kalesi’ni ne kadar fethetmeye çalışırsa çalışsın asla başarılı… (DEVAMI…)

3 Beğeni

He-Man’in tipi biraz değişmiş sanırım.

1 Beğeni

Ben çok gaza geldim. Yaşla alakalı olabilir tabi bu.

3 Beğeni

Evet genel olarak fragmanı ben de beğendim. Duygulanıyor insan. Saati denk gelirse izlerim muhtemelen.

2 Beğeni

Anılar anılar. O zaman Gölgelerin Gücü Adına :slightly_smiling_face:

1 Beğeni

Özgün He-Man’ e göre daha köşeli bir görünümü var ve ben bunu da beğendim. Müzik seçimi uygun olmakla beraber özgün müziğin doğalgazını asla veremedi veremez. HEE MAAN! diye sesimizi yükselttirmez. :smiley:

2 Beğeni

Ay çok heyacanlandım :smiley: 26 yaşındayım bi içim kıpır kıpır oldu :smiley:

Mark Hamill çıkartıp masaya vurmuş direkt. Daha yayınlanmadan 2. sezon onayını almazsa birşey bilmiyorum.

Çok çok başarılı bir fragman ile merhaba dedi He-man. Joker görmüş İskeletor, günümüz izleyicisine hitap edecek çizimler, akıcı animasyonlar ve unutulmaz karakterleri sunuş biçimiyle bayağı ümitlendiren bir fragman izledim, sanırım 20 kez…

1 Beğeni

Bunun He-Man dizisi olduğuna emin miyiz?
He-Ro dizisi olmasın?

Çünkü He-Man’in oğlunun adı He-ro
Ayrıca fragmandaki şarkıda da ‘‘I need a Hero’’ adlı şarkı kullanılmış ve buna vurgu yapılıyor.