Matrix 4 Netleşti: Keanu Reeves, Carrie-Anne Moss ve Lana Wachowski ile Geliyor!

Kayıp Rıhtım’da tamamını okumak için: https://kayiprihtim.com/haberler/sinema/matrix-4-wachowski-keanu-reeves-carrie-anne-moss/

Bir döneme damgasını vuran Matrix serisinin 4. filmi Neo ve Trinity’yi geri getiriyor! Keanu Reeves, Carrie-Anne Moss ikilisinin oynayacağı kesinleşen filmde senaryo ve yönetmenlik Lana Wachowski’ye emanet. (DEVAMI…)

4 Beğeni

Hikaye nereye gidecek şimdiden merak ediyorum. NEO’ ya ne olduğunu da öğreneceğiz. 4 son mu olacak yoksa yeni bir serinin başlangıcı mı? Makinelerden kurtulmak imkansız mı? :smiley: :smiley:

Güzel senaryo olursa, yeni bir seri hiç fena olmaz :slight_smile:
20 yıl önceki teknoloji ile harikalar yaratan ekip, bugünün teknolojisi ile neler yapmaz ki.
Ama Laurence Fishbourne’un olmamasına üzüldüm

2 Beğeni

Trinity ölmüştü nasıl geri geliyor anlamadım. Sanırım içice Matrix olayından bağlayacaklar konuyu.

Görsel açıdan çok daha iyi olacağı belli. Konu açısından da matrix büyük bir dünya sıkıntı olmaz bence.

1 Beğeni

Keanu Reeves mi :blush: Bu süper bir haber…

1 Beğeni

Matrix dışında ne kalite olarak iyi bir eser ne de ticari olarak başarılı oldukları bir iş çıkartamadıkları için son kurşunlarını attıkları bir film geliyor. Matrix’den ne olursa olsun önceki filmleri olan Jupiter Ascending gibi kötü bir film çıkartamazlar ama iyi bir film beklemek de hayalcilik olur.

(V for Vendetta buna girmez çünkü Alan Moore uyarlaması ve yönetmeni değiller. )

Gerçekten sevindim, daha ne diyebilirim ki :)))