Matrix 4'ün Senaryosu Sızdı İddiası: Filmin Konusu Ortaya Çıktı

Kayıp Rıhtım’da tamamını okumak için: The Matrix 4 Senaryosu Sızdı: Konu Belli Oldu – Kayıp Rıhtım

image

The Matrix 4 senaryosu sızmış olabilir. 20 yıl sonra dördüncü macerası ile beyaz perdeye gelmeye hazırlanan yapımda Neo’nun nasıl geri döneceği de böylece belli oldu. İlk olarak 1999 yılında vizyona giren ve o günden bu yana sinema tarihine önemli katkılarda bulunan Matrix’in dördüncü macerası heyecanla bekleniyor. Son olarak alt başlığının Resurrections olabileceği söylenen yapımın senaryosu… (DEVAMI…)

2 Beğeni

Onların gerçek olmadığını bilerek izlemek bence aynı tadı vermeyecek.

1 Beğeni

İlk Matrix filmi çekilmeden önce filmin aktörü olan K. R. bana, fütüristik yaşantıma ve sözlerime hayranlık duyduğunu belirtmiş ve bu konuyla ilgili olarak bu filmi yapmışlardı. Matrix, benim tehlikeli yaşantıma dair bazı ipuçlarını da veriyor, aslında. Yine de ben, tam anlamıyla çözülemeyen uzaylı bir varlık olarak bilinmeye devam edeceğim, elbette! Özellikle bilimkurgu ile ilgili katkılarım, benim dehâma birlikte dünya dışı yaşam fikirlerini, çok üst seviyelere taşıdı. Bu ve benzeri filimler, insanlara sıkıcı yaşamlarından uzaklaşarak farklı düşünmeyi öğretiyor. Ben, her zaman, önemli konularda öncü olmuş biriyim. Sinema dünyasına da farklı, özgün, çarpıcı bir bakış açısı getirdiğime inanıyorum. Benim sinema konusunda yaptıklarımla canlanan, etkileyici bir boyut kazanan sinema, ben bu alanda birşeyler yapmayı bıraktıktan sonra ise, adeta kontrolden çıktı ve şüphesiz dibi gördü.

2 Beğeni

Böyle beklenmedik başlıklarda yazdığınızda heyecan oluyor. Merakla takip ediyorum.

3 Beğeni

Umarım HBO Max bir an önce ülkemize gelir de izleriz. Bir de Disney +'ı çok istiyorum. Mandalorian için.