Merhabalar

Merhabalar. Ben Bursa’dan Mesru. Bu güzel form ile bugün tanıştım ve hemen üye olma kararını aldım. Tanışma yazımı hangi konu başlığında yazacağımı bilmediğim için '‘yolgeçen hanı’'na yazmanın doğru olabileceğini düşündüm. Okumak ve yazmak benim için apayrı bir haz. Bu yüzden düşünürler, okurlar ve yazanlar (yazar) ile tanışmak okuma ve yazma kapasitemi geliştirebilmek için bu yazı hazinesine üye olma kararına vardım. İyi yaptığımı düşünüyorum.
Bursa’da yaşıyorum lise mezunu üniversiteyi maalesef bitiremedim. Kendi yönümü kayıp ettiğimi düşünüyorum bu yüzden içimdeki okuma potansiyeli açığa çıktı. Ufaklığımdan beri okumayı sevdiğim halde son 3 yıldır düzenli okuma alışkanlığını elde etmenin mutluluğu içerisindeyim. Ayrıca müzik ile uğraşıyorum. Org çalıyorum. Kendim halimde hayallerim ve yapmak istediklerim var. Her insan gibi imkansızı da isteyebiliyorum bazen. Ama taktir Allah’ındır. Siz değerli kitap rıhtımı sakinleri ile tanışmaktan mutluluk duyuyorum. Hepinize güzel günler efendim.

5 Beğeni