Merlin 6. Sezon ya da Sinema Filmi Neden Gelmedi?

Kayıp Rıhtım’da tamamını okumak için: https://kayiprihtim.com/haberler/dizi/merlin-6-sezon-devam-sinema-filmi/

Merlin 6. sezon ya da bir devam filmi neden hiç gelmedi? Serinin yaratıcıları katıldıkları etkinlikte merak edilenleri yanıtladı. (DEVAMI…)

1 Beğeni

Bu dizi büyülü bir diziydi. Hayır konusundan bahsetmiyorum kendisinden bahsediyorum. Dizide o kadar saçmalıklar oluyordu ki her bölüm ben bu diziyi neden izliyorum diye iç hesaplaşmalar yaşıyordum. Ancak bir şekilde kendisini izlettiriyordu benim gibi iki arkadaş daha vardı aynı şekilde düşünen ama izlemeyi bırakamayan.

Bir de Kral Arthur’u oynayabilecek en iyi aktör oynarken, Gwen olabilecek en kötü aktris oynuyordu dizide.

Daha fazla uzatmamaları hayırlı olmuş açıkçası. Dizinin bittiği gün büyüden kurtulmuş oldum

1 Beğeni

Ben hala ümit ediyorum merlin 6 kesin olarak gelmeli şuan zaten çoğu kişi çalışmıyor şimdi anlaşmalar sözleşmeler yapılabilir yada 1 bölüm film yapılsın bizi tatmin eden bir final ile bitirelim diziyi finalde ejderhanın dediği gibi Arthur albionun en ihtiyaç duyduğu anda geri gelicekti bence gelmesinin tam zamanı dünyada bu kadar sorun varken onun gelmesi herkesi sevindirir. Merlini hala çok seviyor ve herkese izletiyoruz onlarda beğeniyor çok geniş bir kitleye sahip lütfen sesimizi duyun ve bize yine merlini verin 1 bölüm film olsa bile lütfen bizi görmezden gelmeyin merlin bize çok şey öğretti basit bir dizi değil o gerçekten büyüleyici bir dizi. Olumsuz yorum yapanlarda bu dizinin eski bir dizi olduğunu anlamaları lazım o zaman teknoloji ne kadar gelişmişti ki şimdi saçma yorumlar yapıyorlar merlin çok iyi bir dizi lütfenn sesimizi duyun ve bize cevap olarak merlini verin

Finali yerinde ve güzeldi. İlk çıktıgın zamanlar bilmem kaç yıl önce izlemiştim. Sonuna göre film ve dizi devamı yapılsaydı çok kötü olurdu bunun da nedeni modern yapım büyü ve merlin temalı filmlerden ötürü.