Metro Serisi'nin Yazarı Dmitry Glukhovsky İmzalı "Gelecek" Raflarda

Kayıp Rıhtım’da tamamını okumak için: https://kayiprihtim.com/haberler/edebiyat/gelecek-dmitry-glukhovsky/

Metro serisiyle hem oyun hem de edebiyat dünyasında oldukça tanınır hâle gelen Dmitry Glukhovsky bir başka kitapla daha Türkçede. (DEVAMI…)

7 Beğeni

İlginç sayılabilecek bir konusu var. Henüz Metro serisini merak ederken şimdi bir de bu çıktı. :smiley: :smiley:

2 Beğeni

Elimdekileri bitirince ilk alacağım kitap. Yazarın Metro serisinden sonra çıkan kitabını da okudum,seviyorum kendisini :smile:

1 Beğeni

Konusunu beğendim doğrusu :slight_smile: Güzel bir indirim yakalarsam alabirim :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Çok güzel bir kitap bu. Okuduklarım arasında gerçeğe en yakın distopya. Bu haftasonu bir inceleme yazısı kaleme almalı

Diğer kitapları gibi( Metro ve Sumerki) yazarın bu kitabını ben de beğendim. Gelecek tasvirinde yazarla aynı düşünmediğim (bebek sahibi olmak, uzaydan vazgeçmek gibi ) 1-2 farklı şeyler var, onun dışında hem tasvir edilen dünya hem anlatılan hikaye ve hikayenin gelişimi ve sonuçlanmasını beğendim.

2 Beğeni