Michael B. Jordan, Black Superman Üzerinde Çalışıyor

Kayıp Rıhtım’da tamamını okumak için: https://kayiprihtim.com/haberler/sinema/michael-b-jordan-black-superman/

image

Black Superman serisi ile DC Comics’in en tanıdık kahramanı HBO Max ile yeniden ekranlara taşımaya hazırlanıyor. Collider’ın yaptığı habere göre Michael B. Jordan tarafından yönetilen prodüksiyon şirketi Outlier Society yeni Süpermen projesini çoktan HBO Max’e sunmuş durumda. Bu yılın başlarında gelen ve J.J. Abrams önderliğinde olacağı söylenen Siyah Süpermen haberleri farklı bir noktaya doğru evriliyor.… (DEVAMI…)

Ya bunlar da iyilermiş ha. Yeni kahraman falan türetsinler siyah tenli yapsınlar ona tamam da, ırkçı değiliz ayağına 3-5 para daha kazanmak için yıllardan beri beyaz tenli olarak tanıdığımız, izlediğimiz, okuduğumuz karakterleri siyah tenli yapmak nedir? İyi hazır tüm karakterleri mahvediyorlar madem Black Batman, Black X Men, Black Spider Man falan da yapılsın.

3 Beğeni

Tam olarak sandığınız gibi değil aslında hocam. Sinema evreni ile ya da süpermenin siyahi olması ile alakalı değil konu. Dc’nin çizgi romanlarda yer alan farklı evrenlerde genellikle hep süper kahramanların alternatif versiyonları bulunur zaten. Komünist Superman, zombi Batman, western Wonder Woman (wonder woman şerif rolünde) ve daha nicesi. Süpermanin siyahi versiyonu da bu evrenlerden birinde gerçekten olan bir hikaye aslında.

3 Beğeni

Flashpoint sonrasına hazırlık galiba.