Mortal Kombat Fragmanı: Ölümcül Dövüş Başlıyor

Kayıp Rıhtım’da tamamını okumak için: https://kayiprihtim.com/haberler/sinema/mortal-kombat-fragmani/

Sonunda geliyor! Uzun süredir beklenen Mortal Kombat filminden ilk fragman yayınlandı. Ölümcül Dövüş, yeni oyuncular ile bir kez daha beyaz perdede yer alacak. Film çıktığı gün aynı anda HBO Max üzerinden de yayınlanacak. Simon McQuoidin yönettiği filmin yapımcılığını The Conjuring ve Aquaman gibi yapımlardan tanınan James Wan üstleniyor. Mortal Kombat, Sub-Zero (Joe Taslim), Scorpion (Hiroyuki… (DEVAMI…)

11 Beğeni

Yedi bitirdi bir gençliği, bir ömrü şunlar valla… :smiley:

1 Beğeni

Ben fragmana kesinlikle bayıldım! Twilight Samurai’ımızı Scorpion rolüne inanılmaz çok yakıştırdım. Tabi o ‘get over here’ deyişi hariç :frowning: Kano inanılmaz sempatik geldi ve ve ve Raiden üff günün sonunda bebeğimi görmek çok iyi geldi :’) Sub-zero… Sen naptın ya o görsel efektler falan… mükemmel… umarım hikaye hayal kırıklığı yaşatmaz

1 Beğeni

Ayrıca Kung Lao adamdır! Herkeşler haddini bilecek!
image

1 Beğeni

Sadece Lui Kang’ın hareketlerini ezberlediğim için mecbur onu tutuyorum.

1 Beğeni

Fragman bayağı iyi gözüküyor. Yıllar sonra yeniden görmek güzel oldu. Merakla bekliyorum :drooling_face:

2 Beğeni

Ben de merakla bekliyorum. :slightly_smiling_face: Filmde sabırsızlıkla beklediğim sahneler fatality sahneleri.

2 Beğeni

Bu arada biz çocukken SubZero iyiydi. Scorpion kötüydü. Yıllar geçti, büyüdük adamalar rol değişti.Biz büyüdük ve kirlendi dünya. Şu hale bak…

1 Beğeni

Tüm beklentiyi sıfırlayıp sonra giderek yükseltti fragman :smiley: . Tüm ikonik sözleri son 10 saniyeye sığdırmalarının da etkisi büyüktü tabi.

‘‘I’m Sub Zero’’

‘‘Get over here’’

‘‘Finish Him’’

‘‘Kano Wins’’

Hiçbiri şu edemez gerçi :unamused::

4 Beğeni

Güzel bir şey geliyor gibi. Ancak Raiden’ ı oynayan kişi hakkında ve Subzero ve Scorpion’ ın maskeleri konusunda biraz yüzümü ekşittim ama olsun.

Hey yönetmen FINISH IT! :smiley:

1 Beğeni

Fatality’lerin olması harika. Kollar bacaklar havada uçuşuyor.

1 Beğeni

Sub-Zero’nun yaptığı kelimenin tam anlamıyla “kan dondurucu” :grinning_face_with_smiling_eyes:
En iyisi Lui Kang’dir :upside_down_face:

O roller hangi ara değişti yakalayamadım :sweat_smile: Ben de öyle hatırlıyordum. Hatta şu Kung Lao (galiba) Shao Khan’ın üvey kardeşi değil miydi?

Fatality! :))

2 Beğeni

Senin yaş buna yetiyormuydu Rena :smiley:
dsfsadfdsa

2 Beğeni

Küçükken oynadım, ilkokuldayken :sweat_smile: MK 11 falan yoktu ortalarda :grinning_face_with_smiling_eyes:
Bir ara onlarca fatality ve friendship ezberlemiştim :))

1 Beğeni

Get over here!

4 Beğeni

Fatality yapamadı.

2 Beğeni

Bu kostümlerin ve gerçekçiliğin önüne hiç bir oyunu ve yapımı geçemedi benim gözümde o yüzden ne yaparlarsa nafile. Nostalji söylemi yapmıyorum.

2 Beğeni

20210208_020942

Keşke Noob Saibot’ta filmin içinde yer alsa mükemmel olur :pray:

Şimdi tekrar düşününce sanki o kadar da güzel bir şey olmayacakmış gibi hissettirdi fragman. Bir anda filmle ilgili her şeyi göstermişler gibi geliyor.