Ms. Marvel Fragmanı: Marvel Sinematik Evreni'nin Müslüman Süper Kahramanına İlk Bakış

Kayıp Rıhtım’da tamamını okumak için: https://kayiprihtim.com/haberler/dizi/ms-marvel-fragmani-musluman-super-kahraman-dizisi/

image

Ms. Marvel fragmanı paylaşıldı. Marvel Sinematik Evreni’nin ilk Müslüman süper kahramanı olarak tanıtılan karakter macerasına başlamak için hazır gözüküyor. Marvel’ın sinema ve televizyon maceraları dördüncü aşama yapımlarla devam ediyor. İlk olarak Ağustos 2019’da D23 Expo etkinliğinde duyurulan Ms. Marvel dizisi de, hayranların uzun süredir beklediği yapımlar arasında yer alıyor. Başrolünde Iman Vellani’nin yer aldığı dizi,… (DEVAMI…)

Yeni bir Cuties vakasi yaşanacak gibi. O bilincalti sahneleri cidden gereksiz ve asiri olmus. Fragmana gelirsek Inhuman dizisini retconlamak icin plotun irzina gecmisler. Olayin Ms Marvel vol1 cizgiromani ile cok fazla alakasi kalmamis. Hadi gucleri ve orjin hilayesini degistirmelerime birsey demedik, Lockjaw nerede? Cogu zaman gunu o kurtariyordu cizgiromanda. Gerci niye yok, sebebi belli, “Inhumans tutmadi, biz de evrenden sildik o konsepti” Aferin, ayni halti Ben amcanin, Oscorp’un, Venom’un, Mary Jane ve Gwen gibi o hikayenin olmazsa olmazi ne varsa yoksayip tumden cocuk filmine dondurdugunuz Spider-Man filmleri ile de yemistiniz.

Disney bu diziyle birilerini tetikleyip magduru oynamak istiyor izlenimi aldim.

2 Beğeni

Fragmandan kesinlikle zevk almadım.Başrol kız nedense çok itici duruyor.Kullanılacak hikaye Marvel evreni bu haldeyken aşırı absürt duruyor.CGI güzel duruyor ama CW dizisi kokusunu da göz ardı edemeyeceğim.Moon Knight verin bana,bunu es geçerim %90.

1 Beğeni

Çok kötü görünüyor ne yazık ki. Özel yetenekler de artık tekrara düşüyor. Bu da hiç izlenilir kılmıyor.

Daha havalı olsun diye sanırım, yeteneği değiştirmişler bir de.

1 Beğeni

Arka plan müziğini sevdim. :slight_smile:

1 Beğeni

Ben de çok seviyorum bu şarkıyı.

2 Beğeni

O kadar abartılı bir şey görmedim ben. Lise çağı için normal bence. Cuties’te yaşlar çok küçüktü ve uygunsuz öğeler çok fazlaydı. Bu filmde yaş olarak düşününce gayet doğal aslında davranışları. Bir Marvel filmi olarak abartıya kaçacaklarını düşünmüyorum zaten, böyle bir riske de girmezler diye umuyorum.

Genel olarak da hedef kitle lise çağına göre ayarlanmış gibi, yani film zaten bize hitap etmiyor diye düşünüyorum. O yüzden beğenmememiz normal, ben de vakit ayırıp izlemem. Belki diğer Marvel filmleri gibi ciddiye almadan izlenebilir. En fazla aile ya da komedi filmi (Aşağılamak için söylemiyorum.) olarak düşünülürse yaşça büyükler için keyifli olabilir sanırım.

Edit: Diziymiş, Marvel diyince otomatik film olarak algılamıştım. :slightly_smiling_face:

1 Beğeni

Farklı bir MCU işi olacak gibi :slight_smile:

Bu videolardan da bilgi edinebilirsiniz. Bence bilgilendirici olmuş.