Narnia Günlükleri Film Yerine Netflix Dizisi mi Olacak?

Kayıp Rıhtım’da tamamını okumak için: https://kayiprihtim.com/haberler/sinema/narnia-gunlukleri-netflix-dizi-film/Narnia Günlükleri film yerine dizi olarak mı gelecek? Netflix’in yayın haklarını aldığı fantastik seri hakkında Lewis’in üvey oğlu ve yapımcı Douglas Gresham konuştu. (DEVAMI…)

2 Beğeni

O eski büyüyü bozmasınlar artık. Yeni olan her uyarlamada bir eksiklik hissediliyor. En azından benim açımdan. Ben dizi olmasını istemem. Gördükçe geriliyorum. Zaman Çarkı serisi de dizi olacakmış. Gerçekten üzülüyorum.

Filmleri izlemiştim ama pek beğendiğim söylenemezdi. Zaten Yüzüklerin Efendisi’ nden sonra hiçbir fantastik filmi beğenmiyordum ya neyse. Bence film olsun. :slight_smile:

Konuyla tamamen alakasız ama ben çok güzel(mümkünse) bir Percy Jackson dizisi istiyorum. Karakterlerin yaşı büyütülmeden ekrandan büyüdüklerini göreceğimiz bir fantastik komedi. Çok isterim çok…

1 Beğeni

Yani eğer söyledikleri gibi kitaba sadık kalırlarsa benim için çok da ciddi bir sorun olmaz. Ama ben yine de film olsun isterdim.

Kendilerini izletebileceklerse yapsınlar ama sıkıcı bir diziye dönüşürse bu iş yatar.

Onun yayın hakları halihazırda disney de, serinin yazarı disney+ ile görüşmeler yapmıştı. 2021 gibi uyarlama duyurusu gelebilir sanırım.

1 Beğeni

Ben de yazarın görüştüğünü biliyordum ama kesinleştiğini bilmiyordum. Teşekkürler.

1 Beğeni

Bence halihazırdaki filmleri kitaplara oldukça sadık harika filmlerdi. Serinin kitapları farklı tarihlerde Narnia’da geçen farklı hikayeleri anlatıyor. Bu büyü hiç bozulmadan devam filmleri çekilebilir. Örneğin 3. Kitap olan At ve Çocuk’ta başrol ve çocuk olarak bildiğimiz Pevensies kardeşler büyük ve son derece yan karakterler. Bugün çocuk oyuncularının da büyümüş olduğunu hesaba katarsak çok mu şey istiyorum?

1 Beğeni