NASA Yeni Deneyi İçin Yatarak Film İzleyecek Kişiler Arıyor - Maaş: 100 Bin TL!

Kayıp Rıhtım’da tamamını okumak için: https://kayiprihtim.com/haberler/bilim/nasa-deney-yatmak/

NASA, mikro yer çekiminin etkileri üzerine yapacağı deney için 2 ay boyunca yatarak film izleyecek isimler arıyor. Adaylara ödenecek maaş ise yaklaşık 100 bin TL olacak! (DEVAMI…)

1 Beğeni

Gozunuzu seveyim, ben gideyim mi ya?

Bilgisayarin basindan kalkamamaktan vucudum Tetris’teki Flash sembolune benzer parcaya dondu. Dumduz nasil olunuyordu tamamen unuttum.

1 Beğeni

Ben dayanamam muhemelen. En fazla iki ya da üç gün. 2 ay nedir ya :cold_face:

Almanca bozdu. Biliyordum, Almanca öğrenmeliydim. Bizim Uzay Ajansımız Almanca bilen birini bulsun, %50 ortak olalım bence. :slight_smile:

1 Beğeni

100 bin dolar. 5,45’ten 545 bin tl. Vadeliye koysan aylık 7500-tl. 3 asgari ücret. Benim kafa yandı…

Habere savulun ben giderim diye girdim. Almanca zorunluluğunu görünce kalakaldım. :worried:

1 Beğeni

Almanca kısımı çok moralimi bozdu ya. Tam da ben gidip gelesiye dolar uçar gelince zengin olurum. Bir sürü kitap alır millete de dağıtırım filan diyordum. :sob:

3 Beğeni

Almanca işi bozdu ya, yoksa çok cazip geldi. :joy:
Yalnız fark ettim de yazan herkes gitmek istemiş ama almanca hepimizin işini bozmuş. :rofl:

2 Beğeni

Niye Almanca şart ki?

Almanca öğrenmemizi lisedeki hocamız ısrarla tavsiye etmişti de dinlememiştik. Gitti paracıklar!:man_facepalming:

2 Beğeni

Yeterli miktarda film, dizi, kitap, oyun, çikolata ve bira da olacaksa değil iki ay, üç yıl bile dayanabilirim.

2 Beğeni

Hakikaten de öyle. Demek ki öğrenmeye meraklı olmayan bir milletiz. :confused:

1 Beğeni