Neil Gaiman Kitapları

Benim kapak daha iyi sanki. Ama alayım ya :thinking::thinking:

6 Beğeni

Yeni kapak tasarımı daha iyi olmuş.Bende bi ara alırım artık,bende de baskısı var:)

3 Beğeni

Bende yeni baskıyı beğendim. Komple kitapları bu tarz kapakla çıkacak zaten.

2 Beğeni

Bence de eski kapaklar daha güzel. Yinede elimde olanlarında Neil Gaiman için yenilerini alırım :smirk:

4 Beğeni

Eski baskılar var ama yeni kapaklar için bende almayı planlıyorum.

2 Beğeni

@frht45 Yeni baskıları rafta yanyana uyum içinde görünce alacaksın, boşa direnme, teslim ol! :joy:

Yeni baskı serisi tabi ki al :joy:

5 Beğeni

Alırım yaa kaçarmı :heart_eyes::grin::grin::grin::grin:

2 Beğeni

Mezarlık Kitabı’nı okuyorum. Neil Gaiman üstadım yine döktürmüş. Hugo ödülünü boşa almamış. Bu yeni baskısıyla beraber hepsini yeni baskılarına göre toplayasım geldi şimdi. :man_facepalming:

10 Beğeni

Almayacağım sanırım, galiba, herhalde, belki, hiç bilmiyorum, acaba mı ki? :thinking: Kafam çok karıştı. :sweat_smile:

3 Beğeni

Alacaksınızzz :balloon: @Agape

resim

11 Beğeni

Ahahaha. :smiley: Bilmiyorum. :sweat_smile: Yıldız Tozu’nu alacağım çünkü bende yok ama ötekine emin değilim. Fiyatına bağlı.

1 Beğeni

İthaki yine maaşımıza göz dikmiş.

1 Beğeni
11 Beğeni

İlknoktada yıldız tozu ön siparişe açılmadı değilmi ?

1 Beğeni

Sadece kapakları mı değişti? Çeviri veya başka değişiklik oldu mu?

1 Beğeni

Yıldız tozu şuan için açılmadı daha

Çevirmen değişmedi. Kitap boyutunda değişiklik var. Daha önce çıkan İskandinav Mitolojisi boyutunda olacak. Daha önceki baskı küçük boydu. Çeviri elden geçti mi tam bilmiyorum. Ancak İthaki Kapakları değiştirdiği yada baskısı bulunmayanlara baskı yaptığı zaman kitabı elden geçiriyorlar diye biliyorum.

2 Beğeni

Bütün kapaklar böyle değişecek mi acaba? Koralin, Yolun Sonundaki Okyanus filan. Haberin var mı?

1 Beğeni

Daha önce sorulduğunda @irbis bu şekilde cevaplar vermişti. Bunun dışında bilgim yok.

2 Beğeni

Hım… O zaman acele etmemek en iyisi. Sonra %45 indirimli set olarak satıyorlar. Ben de yarısını filan almış oluyorum. Sinirim bozuluyor. :smiley: Artı kutu muhabbeti de olabiliyor.

1 Beğeni

Devam

14 Beğeni