Neil Gaiman, Lucifer Dizisini 'Şeytana Özendirdiği' İddiası ile Boykot Eden Aktivistlere Teşekkür Etti

Kayıp Rıhtım’da tamamını okumak için: https://kayiprihtim.com/haberler/dizi/neil-gaiman-lucifer-dizisi-boykotcularina-tesekkur-etti/

image

Neil Gaiman sosyal medya hesabı üzerinden Lucifer dizi uyarlamasına tepki gösteren One Million Moms adlı organizasyona teşekkür etti. Yazar bu durumu Netflix üzerinden yayınlanacak The Sandman dizisinin başarılı olacağına dair bir işaret olarak yorumluyor. Sağ görüşlü aktivist grup One Million Moms, Nielsen yayın anketlerinde en çok izlenen yapımlar arasında yer alan Lucifer dizisinin protesto edilmesi gerektiğine… (DEVAMI…)

3 Beğeni

Yobaz hiçbir yerde ve koşulda çekilmiyor. İşin kötüsü bu insanlarla iletişim kurmanın hiçbir yolu da yok, dediğim dedik tipler. O yüzden mecburen sağlıksız iletişim yollarını deniyorsun. Bu da modern dünyada “alay etmek” anlamına geliyor.

2 Beğeni

Kesinlikle. Gaiman da hitap etmediği bu kitleye keyifli bir cevap vermiş. Çünkü bazen gerçekten alay etmek gerekebiliyor

1 Beğeni

Lucifer sezonlarca izlediğim ennnnn harika dizilerden biriydi. Bir karakter modern dünyaya ancak bu kadar yedirilebilir. Ben de teşekkür ederim o karşı çıkan yobazlara. Sayelerinde dizinin yanında duran insan sayısı arttı. :joy:

1 Beğeni