Neil Patrick Harris, Matrix 4 Kadrosunda!

Kayıp Rıhtım’da tamamını okumak için: https://kayiprihtim.com/haberler/sinema/neil-patrick-harris-matrix-4-kadrosunda/Lana Wachowski’nin yönetmenliğini üstlendiği The Matrix 4 filmi için yeni bir oyuncu daha belli oldu. Neil Patrick Harris resmen Matrix kadrosunda! (DEVAMI…)

Harika oyuncu. Ozellikle talihsiz seruvenler dizisinde muhteşemdi. Bakalım matrixde neler yapacak.

Aman Tanrılar!!!:scream:

Kötü adam rolünü üstlenecek gibi bir his var içimde bakalım hayırlısı. :slight_smile:

How I Met Your Mather dizisine yeni başladım (6. Sezondayım) Diziyi izlerken birkaç kere “Acaba N.P.H kötü bir karakteri canlandırsa nasıl olur?” diye düşündüm. Umarım kendisini kötü bir rolde izleriz :slight_smile:

Talihsiz Serüvenler Dizisinde kötü rolde zaten. :thinking:

Neo ve Trinity süper lüks bir otelin çatı katındaki özel suitinde buluşacakları ünlü playboy’dan ne isteyeceklerini çok iyi biliyorlardır. Bilmedikleri şey ise onun nerede olduğu ve nasıl alacaklarıydı.

Çatı katına vardıklarında kendilerini beyaz takım elbise giymiş bir grup koruma karşılar. Bu korumaların Ajan 2.0 programları olduğunu hemen anlayan Trinity, çerçevesiz güneş gözlüklerinin üstünden Neo’ya bakar. Neo olan bitenin farkındadır.

“Silahlarınızı bırakın,” der diğerlerinin amiri olduğu anlaşılan Ajan 2.0. Onun takım elbisesinin ceket cebinde siyah bir mendil vardır.

“Bay Miller ile görüşmeye geldik,” der Neo, istifini bozmadan.

“Neden geldiğinizi biliyoruz. Bilmediğimiz, istediğinizi elde etmek için neler yapabileceğiniz,” diye yanıt verir mendilli ajan.

X-ray programını çalıştırıp üstlerinde silah olmadığından emin olan Ajan 2.0, Neo ve Trinity’ye kendisini takip etmelerini söyler ve kendinden emin bir şekilde havuz başına doğru yürür.

Nefis New York çatı katı manzarası eşliğinde Mr. Miller onları ayakta beklemektedir.

“Neo ve Trinity, bu ne kadar beklendik ve öngürülmüş bir ziyaret böyle. Gözümüz yollarda kalmıştı. Sizi gördüğüme ne kadar sevindiğimi anlatamam.”

Neo çevresine göz gezdirip tekrar Mr. Miller’a odaklanır. “Mr. Miller, biz de sizi gördüğümüze sevindik.”

“Şaka yapıyor olmalısın Seçilmiş Olan. Beni bir an önce öldürüp istediğini almak için kendini zor tuttuğunu vücudunda hızla hareket eden kodlardan görebiliyorum. Birbirimizi kandırmayalım eski dostum.”

“Eski dostum?” diye tekrarladı Trinity, şaşkınlıkla.

“Ne yani haberin yok mu? İş te bu na ina na mı yor um! Ona bizden bahsetmedin mi kardeşim?” diye sordu Neo’ya Mr. Miller.

“Sen neler saçmalıyorsun?” diye tersledi Neo.

“Oh hadi ama, konu derinleşmeden biraz keyfimize bakalım. Silahlarınızı ve cesur tavırlarınızı sonra ortaya çıkartırsınız. Şu güzel manzaranın keyfini şimdi değil de ne zaman çıkartacağız?”

“Bunların hepsi sahte,” diye bağırdı Trinity kendini tutamayarak. Neo ona sert bir bakış attı. Mr. Miller’ın tuzağına düşmek üzereydiler.

“Sakin ol,” dedi Neo biricik aşkına.

“Oh aşkım, sakin ol…” diye alay etti Mr. Miller. Eğleniyordu. Etrafındaki Ajan 2.0 korumalarına ve kendi güçlerine güvendiği belliydi. Burası onun mekanıydı.

“Söylesene Seçilmiş Olan, neden buradasın?”

“Bence nedenini gayet iyi biliyorsun,” diye yanıtladı Neo.

“Makinalar adına yemin ederim ki en ufak bir fikrim yok. Metrix’in bir üst sürümünü ve bir eski sürümünü aradığınızı duydum. Tüm bildiğim bu.”

“Öyle denilebilir,” dedi Neo.

“Ama anlam veremediğim şey, neden burada olduğunuz ve mekanıma teşrif ettiğiniz…”

“Sende bir takım bilgiler olabildiğini düşünüyoruz,” diye yanıtladı Neo. Ellerini karnın üzerinde birleştirip savunma pozisyonu aldı.

“Sana yemin ederim, ben de en ufak bir bilgi yok. Bende olan tek şey parti bebeğim. Sabahlara kadar parti…”

“Bunların hepsi göz boyama. Perde arkasındaki gerçek eylemlerini kamufle etmek için yaptığın tiyatro oyunları,” diye çıkıştı Trinity. Neo bu sefer Trinity’ye dönmedi yüzünü. Ona hak veriyordu. Ortamın gerilme zamanı gelmişti. İstediklerini nasıl alabileceklerini artık biliyorlardı.

“Madem öyle, o zaman anlayacağınız dilden konuşmaya başlayalım. Aradığınız bilgi etrafınızı sarmış ajanların birinin ceketinin cebinde. Hadi alın bakalım, alabiliyorsanız…”

Neo ve Trinity iki yana dağılır, aksiyon müziği fona girer, siyahlar içindeki Neo ve Trinity beyaz takım elbiseli ajanlarla çatı katındaki havuz başında dövüşmeye başlar…


10/10 Nefis oyuncu tercihi.

4 Beğeni

Legen… wait for it… dary…