Netflix Paylaşımlı Hesapların Önüne Geçmek İçin Çalışmalara Başladı

Kayıp Rıhtım’da tamamını okumak için: https://kayiprihtim.com/haberler/dizi/netflix-paylasimli-hesaplar/Netflix, son birkaç yılda karşısına birçok rakip çıksa da hâlen dijital yayıncılık anlamında lider konumunda. Yayın servisi muadillerine göre daha fazla içeriğe sahip olmasının yanı sıra ülkemiz dahil birçok yerde kullanılmakta. Dijital yayın devi yeni yaptığı bir test ile ayrı hesap açmak yerine tek şifreyi kullanan hesapların önüne geçmeye hazırlanıyor. Netflix, uzun süredir hayatımızda olan… (DEVAMI…)

2 Beğeni

Kapitalizm yine en iyi bildiği şeyi yapıyor, bizi bireysel müşteri haline getirip kârını maksimuma çıkarıyor. :slight_smile: Paylaşım üzerine kurulu organizasyonlar kapitalizm ile mücadele etmenin en etkili yöntemidir, onlar da bunu çok iyi bildikleri için bizi devamlı olarak bireyselleştirmeye ve yalnızlaştırmaya çalışıyorlar.

CepteTeb, Enpara, likecart, ininal, papara ve tosla kartlarının kampanyalarından faydalanmanızı tavsiye ederim. En fazla indirimi aylık 25 TL ile Tosla yapıyor sanırım şimdilik. Bu platformanlar genelde bankalara ait, güven duyamayanlar için Enpara Finansbank’ın, likecart Vakıfbank’ın, Tosla ise Akbank’ın.

Tosla kart ile 50 liralık Netflix paketini 25 TL’ye almak mümkün.

https://www.likecard.com.tr/CampaignDetail.aspx?id=1376

https://www.papara.com

2 Beğeni

Bu da olursa galiba gerçekten Netflix üyeliğimden vazgeçeceğim.
4 arkadaş ne güzel paylaşıyoruz işte, aynı evde ya da değil, güzel güzel de ödüyoruz. Dertleri ne acaba…

Dünyada nasıl bilmiyorum ama bizde bu 4 arkadaş paylaşım olayı ( spotfy - yutube aile hesapları vs) pazara dönmüş durumda. İkinci el satış yapılan yerlerde, forumlarda büyük bir pazar var.

Saçmalık, hiçbir şey vazgeçilmez değildir. Zaten daha yeni gereksiz zam yapıldı, bu kadar saçma sapan şey üzerine direkt üyeliğimi iptal ederim. İnsanları kukla sanıyorlar herhalde, nasıl hizmet verirlerse onu kabul edeceklerini düşünerek.

‘‘Kapitalist sisteme küfrediyoruz ama biz konfor ve lüks seviyoruz.’’

Anıl Piyancı’nın bir şarkısında geçiyordu bu söz :slight_smile:

1 Beğeni

İp tanımlı sistem saçma. Bir kişi mevcut üyeliğini evinde, işyerinde ve yazlığında kullanamayacaksa saçma. Kaldı ki cep telefonundan izleyenler de var. Çıkamazlar bu işin içinden sanmıyorum. Daha profillere şifre koruması bile getiremediler.

Hiç bu açıdan düşünmemiştim, ama yine de başka türlü bir yöntem bulabilirler belki…

1 Beğeni