Netflix Türkiye'den Beklenmeyen Sürpriz: Abonelik Ücretlerine Yeni Zam

Kayıp Rıhtım'da tamamını okumak için: https://kayiprihtim.com/haberler/dizi/netflix-turkiye-abonelik-ucretleri-zam/

image

Netflix Türkiye abonelik ücretleri yen bir zam daha gördü. Son olarak geçen nisan ayında yapılan %50’lik fiyat artışına şimdi %20’lik bir tane daha eklendi. Dijital yayın devini 4K olarak izlemek için bundan sonra aylık 100 liraya yakın bir ücret ödemeniz gerekecek. Şu anda dünyada en çok aboneye sahip olan dijital yayın servislerinin başında Netflix geliyor.… (DEVAMI…)

1 Beğeni

Netflix’in benim için vazgeçilmez yanı Chrome’a kurduğum altyazı eklentisiydi. 2 ayrı altyazıyı aynı anda gösteriyor (İsveççe-Türkçe gibi) kelimelerin üzerine geldiğimde o kelimenin anlamını ayrıca veriyor. Sonradan tekrarlamak istersen altyazı dosyasının çevirili halini çok kolay şekilde elde ediyorsun. Bu yüzden açık duruyordu. Artık kapatırım. Bu özellik bile ona ait değil, sadece onunla uyumlu çalıştığı için iyiydi.

2 Beğeni

Netflix’in artık Türkiye’de barınabileceğini düşünmüyorum. Zaten aşırı kalitesizleşti, bir de 94 TL mi olmuş :slight_smile:

3 Beğeni