Netflix Üyeleri, Disney+'a Sıcak Bakmıyor

Kayıp Rıhtım’da tamamını okumak için: https://kayiprihtim.com/haberler/dizi/netflix-uyeleri-disneya-sicak-bakmiyor/

Yapılan araştırmada Netflix üyelerinin, yakında yayına başlayacak olan Disney+ servisine pek de ilgi göstermediği ortaya çıktı. (DEVAMI…)

Bu yüzden farklı servislere üye olmak yerine VPN aracılığıyla torrente yönelmeye başlanılmış.

Devler streaming olayına hızlı girdiler de bakalım nihai sonuç ne olacak :thinking:

1 Beğeni

Ben gayet sıcağım. Sektöre canlılık getirecektir.

1 Beğeni

Bu büyük firmalarda ve özellikle Disney de şöyle bir sorun da var bence. Yeni hiçbir içerik sunmuyorlar neredeyse. Ya sevilen franchiselara devam içeriği var yada eski seriler veya filmlerin rebootu yada remake i. Netflix de ise yapılan işlerin pek çoğu orjinal ve her türlü kitleyle hitap edecek içerik var. HBO kalitesinde içerik arayan adam için de var, ergen dizisi isteyen için de, animeci içinde.

3 Beğeni

@erdo, en azından sinema salonu vs. streaming servisi çatışması son bulacaktır. Umarım :thinking:

@Nolofinwe, şu an ki durumunda Disney’i tercih edecek birinin en büyük kazancı geniş arşivi olacak gibi :thinking:

Bakalım, gelecek ne getirecek.

2 Beğeni

Bu sıcak bakmayanlar kimler? Amerikalılar.
Amerika’daki içerik bizde olsa bizde sıcak bakmayız.
Gerçi Disney’e ben de sıcak bakmıyorum. Neden? Artık süper kahraman film ve dizileri görmek istemiyorum yetti. Disney’in hedef kitlesi de bu yapımları seven genç kitle.

2 Beğeni

Ben kendi adıma bu işlerden sıkılmaya başladım. Tek bir fiyatla istediğim her şeyi izleyebilmek istiyorum şahsen. Mesela The Grand Tour var Amazon’da, Netflix’te sevdiğim ayrı diziler var ve Disney+ çıkarsa belki Mandolorian’ı izlemek isteyebilirim, hepsine nasıl para yetiştirebilirim ki? :smiley:

Kapitalizm’e giriş 101 dersine hoş geldiniz. Bugünkü dersimizde ihtiyacımız olduğu izlenimi yaratılan metalara ulaşabilmek için daha fazla çalışmamız gerektiği, daha fazla çalışarak çevirdiğimiz kapitalizm çarklarının bize kazandırdığı parayı, yine kapitalizme geri döndürecek şekilde nasıl aktarabileceğimiz konusunu işleyeceğiz. Bu konu ilerleyen bölümler için temel oluşturacağından dikkatle dinlemenizi öneriyorum. Dersin ilk 5 dakikasını bedava, sonraki her beş dakika için size özel günlüğü 2 dolarlık kampanyamızı kredi kartı bilgilerinizi girerek dinleyebilirsiniz…

4 Beğeni