Netflix ve Disney+'a Yeni Rakip: HBO Max

(Devrim Beyaz) #1

Kayıp Rıhtım’da tamamını okumak için: https://kayiprihtim.com/haberler/dizi/netflix-ve-disneya-yeni-rakip-hbo-max/

Yakın zamanda gelecek Disney+ ve halihazırda bu alanda lider konumundaki Netflix’e yeni bir rakip daha geliyor. Üstelik WarnerMedia’ya ait olan tüm içeriklerle birlikte. HBO Max’a merhaba deyin! (DEVAMI…)

(Kadir) #2

Demek ki bir platformu bir ay izleyip daha sonra üyeliği iptal edip başka bir platforma geçmemiz gerekiyor. Şu anda 5-6 tane büyük platform var, sayısı umarım 12’ye tamamlanır da aynı yıl içinde bir platformu birden fazla kez kullanmak zorunda kalmayız.:joy:

(Hazal Çamur) #3

Bu isimleri kim buluyor? Neden bu kadar klişeyiz? 90’larda mıyız sanki? Neyin plus’ı, neyin max’ı?

Disney plus, Hbo max.

Pazarlama departmanları, neden böylesiniz :neutral_face:

(Cemalettin Sipahioğlu) #4

Hangi platforma para yetiştireceğiz? Hangisine? Hah? Hangisine? Dellendim :rofl:

(İbrahim Şahin) #5

Gerçekten hangi aboneliğe para vereceğimi şaşırdım. Oyun sektörü ayrı, dizi-film sektörü ayrı her yerimiz abonelik.

HBO Max ülkemize gelirse net abone olurum. İçerik olarak Netflix’i de geçeceğini düşündüğüm tek servis. İlgimi çeken kanallar hep HBO Max’de olacak. Hulu, Disney+, Amazon Prime bu kadar olamaz diye düşünüyorum.

(dovix) #6

Disneye kolay kolay rakip geleceğini sanmıyorum. Şahsin görüşüm tabi.

(Hiçliğin bekçisi…) #7

Plus denilince aklıma enerji tasarruflu elektrikli ev aletleri gelirken max denildiğinde aklıma tek gelen Algida Max dondurma. :joy: Hakikaten neden bu kadar berbat? :thinking:

Yakında danaya girer gibi bu kanallara gireceğiz anlaşılan. :expressionless:

(Carai an Caldazar!) #8

Para yetıstirmenize filan gerek yok. Korsan diye bir sey var yada internet.