Netflix ve Disney+'a Yeni Rakip: HBO Max

Kayıp Rıhtım’da tamamını okumak için: https://kayiprihtim.com/haberler/dizi/netflix-ve-disneya-yeni-rakip-hbo-max/Yakın zamanda gelecek Disney+ ve halihazırda bu alanda lider konumundaki Netflix’e yeni bir rakip daha geliyor. Üstelik WarnerMedia’ya ait olan tüm içeriklerle birlikte. HBO Max’a merhaba deyin! (DEVAMI…)

Demek ki bir platformu bir ay izleyip daha sonra üyeliği iptal edip başka bir platforma geçmemiz gerekiyor. Şu anda 5-6 tane büyük platform var, sayısı umarım 12’ye tamamlanır da aynı yıl içinde bir platformu birden fazla kez kullanmak zorunda kalmayız.:joy:

7 Likes

Bu isimleri kim buluyor? Neden bu kadar klişeyiz? 90’larda mıyız sanki? Neyin plus’ı, neyin max’ı?

Disney plus, Hbo max.

Pazarlama departmanları, neden böylesiniz :neutral_face:

5 Likes

Hangi platforma para yetiştireceğiz? Hangisine? Hah? Hangisine? Dellendim :rofl:

Gerçekten hangi aboneliğe para vereceğimi şaşırdım. Oyun sektörü ayrı, dizi-film sektörü ayrı her yerimiz abonelik.

HBO Max ülkemize gelirse net abone olurum. İçerik olarak Netflix’i de geçeceğini düşündüğüm tek servis. İlgimi çeken kanallar hep HBO Max’de olacak. Hulu, Disney+, Amazon Prime bu kadar olamaz diye düşünüyorum.

Disneye kolay kolay rakip geleceğini sanmıyorum. Şahsin görüşüm tabi.

Plus denilince aklıma enerji tasarruflu elektrikli ev aletleri gelirken max denildiğinde aklıma tek gelen Algida Max dondurma. :joy: Hakikaten neden bu kadar berbat? :thinking:

Yakında danaya girer gibi bu kanallara gireceğiz anlaşılan. :expressionless:

Para yetıstirmenize filan gerek yok. Korsan diye bir sey var yada internet.

1 Like

Sahsen benim en cok beklediklerim Amazona cikiyor, digerleri icin de Muhammede katiliyorum. Bu video stream isinin suyu cikti iyice. Millete kolaylik degil iyice iskence olmaya basladi.

Ekonominin kötü olmasının tek faydasını bu abonelikler konusunda göreceğiz sanırım. Bizde üye olanlar 1 bilemedin en fazla 2 servise abone olur onlar da danaya girer gibi ortaklaşa olur.

ABD ve Batı Avrupa ülkelerinin vatandaşları ise 100 Dolar veya 100 Euro verip ayda 8-9 servise abone olabilirler ve bu miktar onlara koymaz bile. Hadi bu kadar olmasında 50 Dolar ayırsınlar ayda yine de 4-5 servise abone olabilirler. Para verdikten sonra maksimum fayda sağlamak için hunharca kullanacaklardır bu servisleri ve gittikçe daha bağımlı olacaklar. Japonya’daki hikikomoriler gibi kişilere batı toplumlarında da sıklıkla karşılaşacağız.