Netflix'in Cowboy Bebop Uyarlamasında Kadro Netleşiyor

(Burak) #1

Kayıp Rıhtım’da tamamını okumak için: https://kayiprihtim.com/haberler/dizi/netflix-cowboy-bebop/

Sevilen anime klasiği Cowboy Bebop’un Netflix uyarlamasında yeni gelişmeler var. Dizinin başrolüne Star Trek’ten takviye geldi! (DEVAMI…)

(Cemalettin Sipahioğlu) #2

John Cho Spike rolüne yakışır. Tamam, tamam. Zamanında Keanu Reeves’in adı çok anıldı. Eh, sinema-dizi sektörü böyle, hangi projenin ne zaman, hangi imkanla ve kimlerle hayata geçeceği ve hatta geçip geçmeyeceği şans.

Daniella Pineda da Faye rolüne yakışır. Zaten Faye de hafif atarlıdır, arada bir çıldırır, kızar… Bu ablamız da Jurassic World: Fallen Kingdom’daki karakteriyle rolün üstesinden kalkabileceğinin sinyallerini şimdiden verdi. Kendisinden ziyade, yapımın kostüm ekibini ve uyarlamada kara verecekleri daha çok ilgilendiren şeyse ne giyeceği. Yani, Faye’in kostümleri animedeyken sırıtmıyordu. Lakin kostüm konusunda birilerinin inadı tutar ve “Birebir olmalı!” nidalarıyla oyuncuyu o kostümde oynatırsalar… Yani… Bilemiyorum… Zardoz’daki Sean Connery’ye döner :sweat_smile:

Dizi hakkında diğer şeyler… Artık umurumda değil noktasında :expressionless: Çıktığında bir bölüme bakıp kararımı veririm.