Netflix'in Korku Draması "Archive 81" İlk Sezonun Ardından İptal Edildi

Kayıp Rıhtım’da tamamını okumak için: https://kayiprihtim.com/haberler/dizi/archive-81-2-sezon-netflix-tarafindan-iptal-edildi/

image

Archive 81 2. Sezon için iptal kararı geldi. Netflix korku, gizem, bilimkurgu ve drama türlerindeki dizisi için yeni sezon onayı vermedi. Aynı isimli podcast serisinden uyarlanan Archive 81 dizisinde oyuncu Mamoudou Athie, apartman yangınından elde edilen görüntüleri bir araya getirmek için gizemli bir şirket tarafından tutulan dijital arşivci Dan rolünü canlandırıyordu. Dan kayıtları tekrar bir… (DEVAMI…)

1 Beğeni

Şaşırtıcı bir karar. Umarım denildiği gibi başka bir platformda devam eder.

2 Beğeni

Bu nereden çıktı ya? İptal edilme nedir? Bence gayet başarılı bir diziydi. İkinci sezonu beklemeye başlamıştım hatta.

2 Beğeni

Merak uyandıran hikayesi gayet başarılıydı,ikinci sezon için çok ümitliydim .Bazı dizi seçimlerinde netflixi anlayamıyorum , bir bildikleri vardır diyorum öte yandan bu platformun abonesi olanlara da haksızlık yapıldığını düşünüyorum bu tür devam etmeme kararlarında.

1 Beğeni

Oyunculuklar ortalama seviyede olmasına rağmen güzel bir diziydi. İptal edilmesi saçma olmuş.

3 Beğeni