Netflix'ten Yunan Mitolojisi Serisi: Gods & Heroes

(Cem) #1

Kayıp Rıhtım’da tamamını okumak için: https://kayiprihtim.com/haberler/anime-cizgi/netflix-gods-and-heroes-anime-dizi/

Netflix animasyon serilerini genişletmeye devam ediyor. Yunan mitolojisini konu alan Gods & Heroes adlı anime için 8 bölümlük sipariş verildi. (DEVAMI…)

(Hüseyin gök) #2

Grafik tasarımı çok kötü yaw bu netflixin %90 animasyonu bu tasarıma sahip oldugu için izlenme oranı hep az oluyor.

Yunan Mitolojisi’ nden de gına geldi artık. Zeyna ve Herkül’ den sonra bitmeliydi. :smiley:

(İbrahim Şahin) #4

Haber eski diye hatırlıyorum, sabırsızlıkla bekliyorum ama keşke İskandinav mitolojisiyle ilgili olsaydı.

(Cem) #5

Dün paylaşılan bir haber.

(Hüseyin gök) #6

Hint veya çin mitolojisinden iyidir bence :slight_smile: god of war 1-2-3 den sonra en sevdiğim mitoloji olmuştu, gow 4deki nors mitolojisi güzel olsada aynı etkiyi verememişti bana.

(fatih çetin) #7

Netflix, işinde ehil Türk-Azeri akademisyenler ve Türk mitolojisinde bilgili kişiler ile güzel bir Türk mitolojisi çizgi evreni yapsa tadından yenmez.

(Onur Özgüner) #8

Zeus’u, Batman’den aşina olduğumuz Jason O’Mara seslendirecekmiş. God of War II’daki gibi, daha genç ya da genç görünümlü bir Zeus izleyecek olmalıyız. Merakla bekliyorum…

(y.emre) #9

valla merakla bekliyoruz. Hikayesini de özetlemişler. Castlevania’dan sonra bence güzel olacak gibi. Gods & Heroes adı biraz klasik ama fragmanı ne zaman çıkacak acaba gelsin çabucak.

Senaryosunu ve çizimlerini, harika animeler yapan japon senaristlere ve çizerlere yaptırırlarsa çok iyi olur. Yoksa ilk sezondan sonra, diğer sezonlarda yavaşça bıkkınlık vermeye başlar diye düşünüyorum. Mecburen de bitirmek zorunda kalırlar ve hevesimiz kursağımızda kalır ^^’ Umarım böyle olmaz.

(Deniz) #11

Netflix animasyonları güzel oluyor yahu :smiley: