New York Post Açıkladı: "Will Smith, Oscar Ödülünü Chris Rock'a Attığı Tokattan Dolayı İade Edebilir"

Kayıp Rıhtım’da tamamını okumak için: https://kayiprihtim.com/haberler/sinema/will-smith-oscar-odulu-iade/

image

Will Smith, Oscar heykelciğini iade edebilir. Ünlü oyuncu 94. Akademi Ödül Töreni sırasında Chris Rock’a tokat atmış ve hakaret etmişti. Şimdi de Akademi’nin Smith’e verdiği Oscar’ı iade edebileceği tartışılıyor. 2022 Oscar Ödülleri, Hollywood & Highland’daki Dolby Tiyatrosu’nda gerçekleşen ödül töreni gecesiyle sahiplerini buldu. Çoğunluk olarak tahmin edilen adayların ödül kazandığı geceye damgasını vuran olan ise… (DEVAMI…)

4 Beğeni

Akademi fiziksel şiddeti sevmez. Sözsel şiddete evet mi diyormuş? Ayrıca burada gerçek veya senaryo olayına girmeyeceğim. Gerçekse yaptığını haklı bulmasam da hassas olduğu bir konuysa mantıklı şekilde karşılarım. Ancak senaryo ise tokatı at oscarı verelim sana sonra senden alalım başkasına verelim gibi bir durum yapıldıysa holywood aştın kendini artık derim. Çünkü bir tokat 8 milyar insanın ağzına vurulmuş gibi dedikodusu döndü.

2 Beğeni

Bu konuya Masterchef şampiyonu Eren’in özlü sözleriyle yaklaşıyorum:

• Yapıştır.
  • Vur geç.