Ödüllü Bilimkurgu "Üç Cisim Problemi" Diziye Uyarlanıyor

Kayıp Rıhtım’da tamamını okumak için: https://kayiprihtim.com/haberler/dizi/uc-cisim-problemi-dizi-oluyor-2/

Çinli yazar Cixin Liu’nun yazdığı ve oldukça ses getiren Üç Cisim Problemi üçlemesi, yazarın öyküsünü sinemaya uyarlayan ekip tarafından diziye uyarlanacak. (DEVAMI…)

5 Likes

Kitap güzeldi fakat dizi yapılacak konusu yok bence.

Kitaplarını okuyamadım henüz ama etrafta okuduğum yorumlara bakarak konusu güzelmiş. Umarım efektleri kaliteli - gerçekçi, kurgusu ve oyuncuları iyi bir yapımla karşımıza çıkar …

Senin avatarı görünce aklıma hep sailormoon geliyor ya. En sevdiğim anime.

1 Like

Teşekkürler :slight_smile: Benim de en sevdiğim animedir kendisi, 90’lı yıllarda ilk kez atv’de yayınlandığında izlemiştim fakat ikinci kez trt’de yayınlandığında baştan sona 200 bölümünü de izledim ve hayran kaldım. Karşılıksız sevgiyi, karşılıksız iyiliği, günlük yaşantı içerisinde bizim de yaşadığımız her türlü halleri ve duyguları, daha önce hiç aklıma gelmeyen Ay’ımızda bir krallık olabileceği gibi fantastik bir düşünceyi macera ve hareketlilikle harmanlayarak eğlenceli-sıcak-samimi bir şekilde anlatması çok çok hoşuma gidiyor. Zaman zaman başka anime serileri izliyorum ama hiç biri, halen Ay Savaşçısı’nın tadını vermiyor :slight_smile:

1 Like

Kesinlikle hiçbiri o olamıyor hatta yeni versiyonu bile eskisinin tadını vermiyor. Belki çok sevmemin nedeni çocukluğumun ve ergenliğimin hatta gençliğimin bir parçası olması.

1 Like

Haklısınız, benim de gençliğimin bir parçası :slight_smile: Yeni versiyonu “Sailormoon Crystal” bile o tadı veremedi, üstelik önümüzdeki yıl yeni bir versiyonu daha yapılacakmış sanırım :confused: Bu kısa ve güzel sohbet için teşekkür ediyorum, yine konuşmak üzere. Kendinize iyi bakın lütfen :raising_hand_man:

1 Like