Okuma Etkinliği - Dr. Moreau'nun Adası (Spoiler İçerir)

Merhaba arkadaşlar,

Ocak ayı içerisinde @_Ged ile birlikte H. G. Wells’in Dr. Moreau’nun Adası isimli kitabını okuyacağız. Görece kısa bir kitap, o yüzden merak edenler kulübümüze katılabilir.

Süremiz 1 Ocak - 31 Ocak arasıdır. Temin için de yeterli süre var görünüyor. Herkesi bekleriz :slight_smile:

8 Beğeni

Epeydir bilimkurgu okumadım. Sanırım bu kitapla tekrar başlayabilirim. Bir aksilik olmazsa ben de katılırım.

1 Beğeni

Harika, şimdiden 3 kişi olduk. Ocakta başlıyoruz hep birlikte.

1 Beğeni

Abi @_Ged ile kitap okuma vs. derken sen de ayda 30 kitap okuyup bu ay istediğim gibi geçmedi deme sonra. :joy: Dune 3. Kitap, Sapık ve Siyahlı Kadının Parfümü kitapları biterse belki ben de katılırım bu etkinliğe.

Ben kim, @_Ged kadar kitap okumak kim. Benim çapım belli, ayda 5 kitap okursam kendimi şanslı sayarım :slight_smile:

1 Beğeni

Ne diyebilirim ki. Kınama tuşu nerede?:unamused: Gelecek yıl kendim dahil olmak üzere hepinizi şaşırtmak istiyorum. Artık az kitap okunacak o kadar. :buyucu:
@isos81 benim çocuğum olsa, işim olsa 5 kitap benim içinde rekor olurdu lütfen :smiley:.

1 Beğeni

Dune’a katılır mıyım emin değilim ama buna kesin katılacağım. Listemde olan bir kitaptı zaten. :slight_smile:

1 Beğeni

Ben de katılacağım. :slightly_smiling_face:

1 Beğeni

Harika, ekledim listeye :slight_smile:

1 Beğeni

Ben de katılacağım. Bayadır elimde olan ve merak ettiğim bir kitaptı. Bu etkinliğe kısmetmiş :slight_smile:

Süper, ekledim sizi de listeye. :slight_smile:

1 Beğeni

Listeye benide ekleyiniz lütfen. Kitabı sipariş verdim bile :baby:

1 Beğeni

Harika, listeye ekledim. :slight_smile:

1 Beğeni

Ben de katılmak isterim. Kitap elimde mevcut. Uzun süredir okuyamamıştım :blush:

1 Beğeni

Sizi de listeye ekledim. :slight_smile:

Ne çok kişi varmış bu kitabı okumak isteyen, ben en fazla 3 kişi oluruz diye düşünmüştüm. Güzel bir kitap seçtiği için @_Ged’e teşekkür ederim. :slight_smile:

4 Beğeni

Bu etkinlikten sonra H.G. Wellsin diğer eserleri için de bir okuma etkinliğimiz olur mu? Görünmez Adam ve Dünyalar Savaşı’nı da merak ediyorum şahsen :slight_smile:

2 Beğeni

Ysabel ve Dr. Moreau’nun Adası kitapları ile şimdi Amazondan birkaç kitap daha sipariş geçtim. Valla harika bir liste hazırlayan sendin. 2021’i sabırsızlıkla bekliyorum. :hanci: Kitapları erken bitiren kazansın.

sadece şaka :smiley:

@SJack :joy::joy:. Kahkaha attım

2 Beğeni

9 Beğeni

Benim listemde yoklar maalesef. Ama belki başka ilgisi olan vardır. Dilerseniz bir konu açıp sorabilirsiniz ya da anket açmak da iyi bir alternatif gibi görünüyor. :slight_smile:

Doğrusu: En iyi @_Ged kazansın. :slight_smile:

1 Beğeni

Evet, olsun. :slightly_smiling_face: @isos81 @_Ged

1 Beğeni