Okuma Etkinliği - Dr. Moreau'nun Adası (Spoiler İçerir)

O zaman buraya bir anket açayım, eğer benim gibi istekli başkaları da çıkarsa ayrı bir konu açarım. Açılırsa sizleri de bekliyorum @isos81 ve @_Ged ona göre :smiley:

Şubat ayı için başka bir H. G. Wells okuma etkinliği olsa katılır mısınız?
  • Evet
  • Hayır
0 oylayan

Konuyu açmış bulunmaktayım, eğer dilerseniz sizler de katılabilirsiniz. Konuyu yanıtlamanız yeterli olacaktır.

4 Beğeni

Tam da düşündüğüm bir yazardı 2021’de okumak için. BKK’da çıkan tüm kitapları var elimde ama sadece Zaman Makinesi’ni okudum ki bir daha okurum çok güzeldi.
Her neyse, beni de yazabilirsiniz. :slight_smile:

2 Beğeni

@Arqonquin :grin:

1 Beğeni

Sizi de ekledim listeye. :slight_smile:

1 Beğeni

Etkinliğimizin son üyesi, Orta Doğu ve Balkanların en çılgın denetmeni @SJack. Kendisine hoş geldin diyor ve diğer arkadaşları da aramıza bekliyoruz. :slight_smile:

5 Beğeni

Hoş geldiniz @SJack. :slightly_smiling_face:

1 Beğeni

Ben de katılabilirim. Ne zamandır elim gitmiyordu, okumam için güzel sebep olur. :smile:

2 Beğeni

Ekledim sizi de :slight_smile:

1 Beğeni

Aramıza son katılan @Hayalperest0 oldu. :slight_smile: Listemiz giderek büyüyor, herkesi bekleriz.

1 Beğeni

Buna ben de katılayım.

2 Beğeni

Ooo celebrity’leri aramızda görmek ne büyük şans, çok sevindim. :slight_smile: Hemen ekliyorum hocam.

1 Beğeni

Kalabalık bir okuma grubu olma yolunda hızla ilerliyoruz :slight_smile:

2 Beğeni

Amazonda stoktaki son kitabı az önce aldım işaret olarak görüp. :joy: Ben de katılmak isterim.

1 Beğeni

Eklendiniz. :slight_smile: Eksik saydığım yoksa 14üz şu anda. :slight_smile:

1 Beğeni

Sevgili katılımcılar @_Ged @Blackheart @Mert @Melisa @Akrep @Nigma @Yeliz @Soultake @SJack @Jakarta @Hayalperest0 @M3rett0 @keltmuzoso,

Okuma etkinliklerine “Etkinlik” koymayı sonradan akıl edebildiğimiz için sizden ricam ilk mesajdaki etkinlik bölümündeki katılıyor butonuna tıklamanız. Böylece herkes katılmak istediği etkinliklere otomatikman katılacak ve etiket yapmak zorunda kalmayacağım. :slight_smile:

4 Beğeni

Bir aksilik olmazsa ben de dahil olabilirim. Uzun süredir okunmamışlar rafındaydı.

Hoş geldiniz, güzel bir etkinlik olacak. :slight_smile:

1 Beğeni

Şimdi farkettim de, ben de etkinlik koymayı unutmuşum şubat ayında olan etkinlik için.

1 Beğeni

Etkinliğimiz başlamıştır. Herkese keyifli okumalar dilerim. :slight_smile:

Lütfen seri kitaplarda sadece okunan kitap ile ilgili yorum yazınız. Sonraki kitapla ilgili bilgi vermeyiniz. Okunan kitapla ilgili her şeyi konuşabilirsiniz.

Önemli not: Bu giriden sonraki giriler spoiler içerir.

3 Beğeni

Hocam ilk bitirene ödül var mı :smiley:

1 Beğeni