Okuma Etkinliği - Görünmez Canavarlar - Chuck Palahniuk

Merhabalar. 2021 biterken Chuck Palahniuk’a başlamak isteyenleri etkinliğe bekliyoruz. Aralık ayında başlayacağız. Temin için birkaç günümüz var, cüzdanlara kuvvet :smiley:

2 Beğeni

Merhaba, ben rıhtımdaki bu etkinliklere bayılıyorum. Ne zamandır okumak isteyip okumaya fırsat bulamadığımız yazarları okumak için harika bir bahane oluyor.

Chuck Palahniuk’u hep merak ederdim, bahanemi bulmuş oldum. :slightly_smiling_face:

4 Beğeni

Hoşgeldiniz okuma etkinliğine öyleyse. :relaxed:

1 Beğeni

Benim de çok sevdiğim bir yazar Palahniuk. Gösteri Peygamberi enfesti mesela. Fırsat bulursam belki ben de katılırım.

Katılımcılara şimdiden keyifli okumalar dilerim. :slight_smile:

1 Beğeni

İlgilenenlere bekleriz sizi de :slight_smile:

1 Beğeni

Amazondan siparişi geçtim akşam, birkaç güne elime geçer muhtemelen. Bu ara Hakan Günday’lara dalmışken Chuck Palahniuk da iyi gider diye düşünüyorum :blush:

1 Beğeni

Ben Aralık ayının girmesini bekliyorum. Başlarız birlikte :relaxed:

1 Beğeni

Tıkanma ve dövüş kulübünü okuyup beğenmiştim, özellikle tıkanmadaki olay çok zekice gelmiştir hep dd
Görünmez canavarları da çok merak ediyorum, şimdi okur muyum bilmiyorum, karamazov kardeşler okurken araya başka roman sokmak istemiyorum.
Size iyi okumalar :slight_smile:

2 Beğeni

Evet etkinlik başladı. Ne yaptınız temin edebildiniz mi? Ben yarın başlayayım diyorum.

2 Beğeni

Kütüphanemdeki okunacak kitaplardan olduğu için okumaya hazırım.

1 Beğeni

Benim de öyle. Bugün startı vereceğim. İyi okumalar herkese :relaxed:

1 Beğeni

Kitabın ortalarındayım. Sevemedim kitabı. Karışık ve sıkıcı. Ne okuduğumu hâlâ çözebilmiş değilim.

1 Beğeni

Şampiyonların Kahvaltısı’nı işteki yoğun tempo nedeniyle bitiremedim, onu bitirince başlamayı düşünüyorum.

Kitabı biraz evvel bitirdim. Brandy Alexander’ın güzellik ve estetik algısı hakkında yaptığı tespitler kitabın can alıcı kısımlarından bazılarını oluşturuyor. Kitap harika, Evie karakteri iyi yazılmış ama Chuck daha iyisini yazılabilirmiş hissiyatı verdi.

Kafamdaki kitapkurdu bağırıyor:

Bana Palahniuk’un tüm kitaplarını okuyacak zaman ver, tatlım.
Flaş
Bana daha fazla yeraltı edebiyatı okuyacak maddiyat ver.
Flaş

Herkese iyi okumalar.

3 Beğeni

Aman dostum dur daha okuma evresindeyiz :smile: Spoiler yemeyelim.

1 Beğeni

Dikkat ederek yazdım, merak etmeyin.

1 Beğeni

Az önce başladım, arka arkaya “emlakçi” tekrarları beni benden aldı dikkatim dağıldı. Emlakçi nedir ya.

1 Beğeni

Ben de yarıladım kitabı iki oturuşta. Kötü değil ancak biraz karışık şu anda. Potansiyelini çok yüksek görüyorum ve merakla okumaya devam ediyorum.

Anlatım üslubu farklı ve başarılı. Sürekli ileri geri zaman atlamaları yapması falan ilginç.

1 Beğeni

Offff! Niye böyle oldu acaba? Hiç sevmedim kitabı. 180. sayfadayım. Hâlâ kitabın ne anlattığını çözemedim. Hiç ısınamadım. Palahniuk bu sefer üzdü. Oysa Dövüş Kulübü ve Gösteri Peygamberi’nde böyle olmamıştı. Neyse sonu güzeldir diye umut ediyorum.

1 Beğeni

Ben niye beğeniyorum ya :smile:

Sürprizlerle dolu bir kitap.

1 Beğeni