Okuyorum (Görsel Başlık)

27 Beğeni

28 Beğeni

Kitap hakkında yorumlarınızı da paylaşırsanız sevinirim.

2 Beğeni

Sanırım büyülü yaprak istiyor bu calico :smile:

26 Beğeni

Nuri Bilge Ceylan ve özellikle senaristlerinden birisi olan Ercan Kesal’ın hayranı olarak zaten filmi de üç sefer beğeni ile izlemiş olmamın üstüne bu kitap çok iyi geldi. Kitap öncelikle filmin sinopsisi ve orjinal senaryo metni ile başlangıç yapıyor. Bolca filme ait görsel, yurtiçi ve yurtdışı ödül törenlerinden fotoğraflar mevcut. Daha sonrasında yabancı ve yerli basında filme ilişkin haber metinlerine ve yönetmen ile filme dair söyleşilere yer verilmiş. Eğer filmi beğendiyseniz ve Nuri Bilge Ceylan hayranlığınız var ise kesinlikle tavsiye ederim. Türkiye’de yapılmış gelmiş geçmiş en güzel filmlerden birisi olan Bir Zamanlar Anadolu’da için güzel bir eser olmuş.
İçerik olarak örnek sayfa paylaşmamı isterseniz eve gidince seve seve paylaşabilirim.

7 Beğeni

Muhtar sahnesinin fanboyu olabilirim :slight_smile:

6 Beğeni

Filmi defalarca izledim ve Nuri Bilge Ceylan’ı çok severim. Kitabı sepetime attın ilk fırsatta alacağım. Kitaptan resim paylaşırsanız çok sevinirim.

2 Beğeni

:slightly_smiling_face::slightly_smiling_face::slightly_smiling_face:

6 Beğeni

6 Beğeni

Öyleyse bu kitabı da çok seveceksiniz.

5 Beğeni

Fotoğraflar için teşekkür ederim. En kısa zamanda edineceğim kitabı. Akşam filmi tekrar izlerim. Ercan Bey’in kitabından da haberim yoktu. Sağ olun önerileriniz için.

2 Beğeni

25 Beğeni

21 Beğeni

100. Yılında Cumhuriyet’in Popüler Kültür Haritası 3 (1980-2023) – ‘Yollar Bize Memleket’ - Derya Bengi, Erdir Zat

Cumhuriyet’in popüler kültür haritasi “Yollar Bize Memleket” ile tamamlanıyor.

Neresi sıla bize, neresi gurbet?
Yollar bize memleket

21 Beğeni

26 Beğeni

24 Beğeni

24 Beğeni

Baskı öyle kalitesiz ki kitabı elime almaya cesaret edemiyorum. Yine de yarına kadar bitirmiş olacağım muhtemelen.

37 Beğeni

31 Beğeni

37 Beğeni