Okuyorum (Görsel Başlık)

Geleneksel olarak bunu atayım da biraz neşemiz yerine gelsin.

Konuya dönersek @BiblofilYouTube sevdiğim bir kitaptır. Jaguar’ın çıkardığı tüm kitaplarını okudum.
Başka kitabı yayınlanır mı acaba :confused:

12 Beğeni

BiblofilYouTube adında kitap var sandım ilk okuyunca :rofl:

7 Beğeni

Hakkaten ben bile kendimi kitap sandım. :smiley:

Bir de Yaşamak var Yu Hua işte. O kadarcık. Yeter ya. Ben beğendim ama öyle çok çok yüksek bir noktaya da yerleştiremem.

4 Beğeni

Sıkıntılarımızın, dertlerimizin sinirini çıkaracağımız değil, aksine o dertlerden uzaklaşmamızı sağlayacak bir ortam olmalı burası diye düşünüyorum.
Sıkıntı kalmadıysa da problem yok :pray: Saygılarımla

13 Beğeni

Teşekkür ederim arkadaşlar :slight_smile: @MelihAntepli @BiblofilYouTube

İyi ki bir şalgam suyuyla fotoğraf attım. Rahatlamak için geliyorum ama tam tersi oldu. Bir de tepki gösterdim diye alıngan da oldum. En sevmediğim şey, canım ben şaka yaptım sen alıngansın lafıdır. Bu yüzden eşim ve ailem dışında yalnız başıma takılıyorum. Baş ağrısı…

Bu arada benim için de bir sıkıntı yok. Attığım bir fotoğraf ve birkaç cümlenin hiç yoktan yere problem haline getirilmesine şaşırdım sadece. Saygılarımla :cherry_blossom:

12 Beğeni

Okuyabilirsem bi yorum da bırakırım foruma muhakkak :slight_smile: Hep bişiler çıkıyor elime kitap alamıyorum.

4 Beğeni

Son zamanlarda gördüğüm en iyi kitap kapağı.

1 Beğeni

15 Beğeni

13 Beğeni

@Ezheret’in önerisiyle ufak bir giriş yaptım. Okuma sürecinizi etkileyecek tarzda. Daha ilk bölümden faydasını gördüm diyebilirim.

20 Beğeni

Edebiyat en iyi Yatarak okunur :smile:

12 Beğeni

Benimde listemde. Yorumlarını bekliyeceğim.

@MelihAntepli görüyorum ve arttıriyorum. Edebiyat tane tane okunur :crazy_face:

5 Beğeni

Keiko Suenobu - Limit Cilt 1

11 Beğeni

Keiko Suenobu - Limit Cilt 2

12 Beğeni

13 Beğeni

Keiko Suenobu - Limit Cilt 3

11 Beğeni

Keiko Suenobu - Limit Cilt 4

11 Beğeni

Keiko Suenobu - Limit Cilt 5

11 Beğeni

Keiko Suenobu - Limit Cilt 6

11 Beğeni

Her anlamda yoğun ve zorlayıcı geçen bir sürenin sonunda terapötik amaçlarla bir doz Diskdünya, üstelik bir cadı romanı :massage_woman:

23 Beğeni