Okuyorum (Görsel Başlık)

18 Beğeni

20 Beğeni

Forumda birinden görmüştüm.

18 Beğeni

27 Beğeni

Öyle bir çekmişsin ki kitap gözüme çok küçük gözüktü :joy:

4 Beğeni

Devam…

28 Beğeni

Sen diyince farkettim ben de. Minyatür kitap gibi küçük çıkmış. :slight_smile:

2 Beğeni

Bir bilim bir bilimkurgu. Belki yanına bir de polisiye eklerim.

29 Beğeni

Edgar Allan Poe’nun Bütün Öyküleri Cilt 1 bitti. Araya bu kitabı aldım. Uzun zamandır okumak istiyordum :slight_smile:

24 Beğeni

Tatil sonrası kasvetli dönem bitmiş görünüyor…poe dan sonra işlere ciddiyet gelmiş ama günler yeni bir tatile hazır gibi…iyi okumalar.

2 Beğeni

Teşekkür ederim. Siz ve gözlem yeteneğinizin yorumları foruma renk katıyor, teşekkürler hocam :slight_smile:

2 Beğeni

28 Beğeni

24/41 alim sonrasi Besinci Fil, Savas Naralari, Canavar Alayi ve Maskeli Balo, belki Gum! ve Esit Haklar ile birlikte, 2-3 kontenjanlik son listemde bulunuyor, bunu bitirdiginde goruslerini almak isterim.

Bu kitaba dair not: Muzikal (rock, klasik vb.) bilgim var.

2 Beğeni

Okuduğum Diskdünya kitaplarına ait yorumlarımı, Hangi Kitabı Okuyorsunuz? (Detaylı İnceleme) başlığında paylaşıyorum genelde. Bunu da paylaşırım.

Basım sırasına göre okuyorum, diğer yazdıklarınızı henüz okumadım. Ama Maskeli Balo’dan öncekilere ait yorumlarım bu başlık içinde kitap ismi ile aratınca bulunabilir muhtemelen.

2 Beğeni

Dun o amacla “baslikta arat” dedim, sonuc vermedi. Begenip begenmediginize gore dikkate alirim. Fiyatlar ucuk cunku.

Tanı sonrasi yazdiklarini toptan ikinci torbaya atanlar da var, Thud (Gum) gibi en tepeye koyanlar da. 5. Fil benim alim grubumda en iyileri gibi duruyor, Maskerade de tum serinin en eglencelisi deniyor.

1 Beğeni

Başlığın içindeyken arama çubuğuna geldiğinize, alt kısımda “bu konuda” diye bir seçenek gelmesi lazım. Ona tıklayıp arayınca mevcutta açık olan başlığın içinde arama yapıyor forum.

Eşit haklar yorumumu kendim de bulamadım, paylaşmamış olabilirim belki :smiley: Ama diğerlerinin eski incelemeleri var o başlıkta.

3 Beğeni

O kutuyu secmistim oysa. Bir de laptoptan bakarim. Esit Haklar o grubun en zayifi gibi duruyor, harici fullersem alacagim, son siramda.

1 Beğeni

Bilemedim hocam, mobilde farklı mı çalışıyor acaba arama kısmı :thinking: . Neyse goodreads ten buldum sizin için yorumumu. Eşit Haklar’ı okuduğumda foruma üye değilmişim sanırım, o yüzden bulamamışım :smile: .

Cadılar alt serisi için Eşit Haklar’ı ilk sırada okumak önemli ama, sonraki tüm Cadı kitapları burada tanıdığımız karakterler ile devam ediyor.

Henüz hiç başlamadı iseniz ben en azından ilk 4 kitap ile seriye başlanması ve sıralı okunması taraftarıyımdır. Ama ilk 4 ü okuduktan sonra alt serilerde farklı sıralar da tercih edilebilir.

1 Beğeni

Cok tesekkurler. Hepsini almis ve hâlen baslamamis olursam oyle yaparim ama su gun icin tamamlamak guc gozukuyor. Bakalim. Size keyifli okumalar, yorumlariniz da seriye daha sonra baslayacaklar icin her bir kitapla daha da kiymetleniyor.

2 Beğeni

19 Beğeni