Ölü Ruhlar Ormanı İncelemesi: Jean-Christophe Grangé'nin Araştırması Sona Eriyor

Kayıp Rıhtım’da tamamını okumak için: https://kayiprihtim.com/inceleme/olu-ruhlar-ormani-jean-christophe-grange/

Ölü Ruhlar Ormanı incelemesi sizlerle. Jean-Christophe Grangé’nin kötülüğün kaynağına dair araştırması, orman derinliklerinde sona eriyor. Sorgu yargıcı Jeanne Korowa, aynı Marc Dupeyrat ve Mathieu Durey gibi geçmişi travmalar ile dolu bir karakterdir. Adalet arayışı içindeki sorgu yargıcı kimliğinin altında, kötülüğü araştırma arzusu gizlenmektedir. Bu araştırma için fırsat, Paris’de arka arkaya işlenecek bir dizi yamyam cinayeti… (DEVAMI…)

5 Beğeni

@isos81 Grange okurlarının biraz temkinli yaklaştığı romanın incelemeside geldi. Sizi buraya alalım. :slight_smile:

Rıhtım belediyesi bu ara sana çalışıyor. :slight_smile:

3 Beğeni

Görmemiştim teşekkür ederim, müsait zamanda okuyacağım. :slight_smile:

2 Beğeni

Ben bu romanı seviyorum. Yamyamlık konusu ilgimi hep çekmiştir, ondan olsa gerek. :sweat_smile:

1 Beğeni

Bu kitap için iyi değil yorumları yapıldı hep, ben de bu nedenle uzak kaldım ama sanırım satın alacağım. Bir Grange romanı ne kadar kötü olabilir ki :slight_smile:

1 Beğeni

Grange en sevdiğim polisiye yazarıdır. Tüm eserlerini okumuş biri olarak az çok tahmin edebiliyorum katil kim artık. Bu kitapta katili hemencecik bulmuştum. Ama kitabın yazım şekli, gerilimi oldukça hoştu. Beğenmiştim.

1 Beğeni