One Piece Live Action Uyarlamasından İlk Tanıtım Geldi, Yeni Oyuncular Duyuruldu

Kayıp Rıhtım’da tamamını okumak için: https://kayiprihtim.com/haberler/dizi/one-piece-dizisi-ilk-tanitim-ve-yeni-oyuncular/

image

One Piece dizisinden meşhur korsan gemileri, yayınlanan ilk kamera arkası tanıtım videosu ile ortaya çıktı. Netflix’in Geeked Weekend etkinlikleri kapsamında diziye katılan yeni oyuncular da duyuruldu. One Piece, ilk defa 1997’de çıkış yapan ve dünya çapında şimdiye kadar 490 milyonun üzerinde kopyayla tarihin en çok satan manga serisi olarak biliniyor. Üstelik manga satışları aynı oranda… (DEVAMI…)

Mihowk-sama’yı daha yaşlı(olgun(?)birinin oynamasını beklerdim. Ama hallederler sanırım makyaj falan fişman.

Ben bu projeyi en başından bu yana gereksiz kalabalık olarak görüyorum ama Mihowk-sama’yı göreceğimiz ve Jinbe Oyabun’dan ilk kez bahsedilecek yerleri işleyecekleri için memnunum.

Onun dışında gerek anime gerek manga serideki en sevdiği kısım East Blue saga olan biri olarak beklentimi de kısıyorum çünkü o saga’daki duyguları yaşatamayacaklarından emin gibiyim.

1 Beğeni