Orta Dünya Evreninde Yaşasaydın Hangi Irktan Olurdun? [TEST]

Kayıp Rıhtım’da tamamını okumak için: https://kayiprihtim.com/test/orta-dunya-hangi-irksin/

Elf mi, cüce mi, yoksa insan mı? Orta Dünya’da yaşasaydım hangi ırktan olurdum, diye hiç düşündünüz mü? Testi çözerek yanıtı bulun! (DEVAMI…)

5 Beğeni

İnsan oğlu insan :frowning:

2 Beğeni

:smirk:

1 Beğeni

Bana da Hobbit çıktı. Bu boyla ya Hobbit ya da Cüce olurdum ben zaten :smile: :smile:

2 Beğeni

:rofl: Ben de aynı sorundan mustaribim :joy:

2 Beğeni

İnsanlığımız tescillendi :sweat_smile:

Kesin, trollere bulaşmaktan kaçınmak, ele verdi beni :joy:

4 Beğeni

Ben de aynısını düşünüyorum. Keşke trollere dalsaydım :smiley:

2 Beğeni

Ne demek Cadı olamıyoruz? :buyucu: Test bozuk…

4 Beğeni

Bana da büyücü çıktı :slight_smile:

1 Beğeni

Elf çıktım ama cüceleri seviyorum. Dolayısıyla kendimi sevmiyorum😊

1 Beğeni

Sen bir Elf’sin. Eru Ilúvatar’ın çocuklarından ölümsüzlüğün (bir azap mı yoksa ödül mü olduğu bilinmez) bahşedildiği. Dünya’nın kaderine şahitlik edecek, en bilge ve en güzel ırk. Bu şahitlik ancak ve ancak bir savaş veya ümitsizlikle bitecek. Yıldızlara bak! Sen Tolkien’ın fantastik edebiyata kattığı en değerli ırksın. :smiley:

elf-gif-legolas-lord-of-the-rings-Favim.com-2813903

1 Beğeni

Trollere saldırdım ama ben de insan çıktım. Sonra bir çok şeyi değiştirdim ve yine insan çıktım.
Bir kez de büyücü çıktım. İsim olarak ihtiyar … seçince oldu o da. Testi yetersiz buldum.

1 Beğeni

Orta Dünya Evreninde Yaşasaydın Hangi Irktan Olurdun?

Ben Uruk-Hai

Sen bir Uruk-Hai’sin! Melkor’un şeytani Maia’sı Sauron seni yarattı ve Sauron’un en güvendiği birliklerden biri her zaman Uruk-Hailer oldu. Kara derileri, kara zırhları ve dayanıklılıkları sayesinde diğer ork türleri arasında sıyrıldılar. Kötü Maiaların emrinde savaştın çünkü sen kötülük için yaratılmıştın…

URUK çıktık :rofl:
Saruman Sanayi Odaları; gelişim ve ilerleme bizim işimiz :sunglasses:

1 Beğeni

Ben Elf
Tam istediğim gibi geldi:)

2 Beğeni

:grin:

2 Beğeni