Örümcek Evreni'ne Başrolleri Kadınlara Ait Yeni Bir Film Geliyor


(Burak) #1

Kayıp Rıhtım’da tamamını okumak için: https://kayiprihtim.com/haberler/sinema/orumcek-evrenine-basrolleri-kadinlara-ait-yeni-bir-film-geliyor/Örümcek Evreni’ne ana karakterlerinin tamamı kadınlardan oluşan bir film geliyor! Spider-Gwen sevenler burada mı? (DEVAMI…)


(Deniz) #2

Marvel evreni kadın karakterlere çevirmek istiyor sanırım. C.Marvel ile buna başladı zaten. Thor Stark ve Cap başta olmak üzere Hulk’a(She Hulk) kadar kadın karakterlere dönüyor. Sebebi ne anlamış değilim. Zaten anlamsız şekilde bir çok karakterini siyahi versiyonunu yaptı. Örümcek evreninde de aynı şeyi yapıyor. Bakalım nasıl olacak, sonucu bekleyelim.


(Mustafa Yıldız) #3

Aslında bu adamlar ilk Venom’u çekmek yerine spider-gwen’i çekselerdi keşke ama hafiften Peter Parker özellikleri katarak. Çünkü örümcek adamı kullanamayacaklar evrenlerinde. Venomu çekerken de önce Gwen’e yapışır venom ardından filmdeki haline dönerdi ve daha oturaklı bir senaryo olurdu. Muhtemelen Senaryo yazmak zor iş ama koskoca Sony’deki adamlar senaryo okuyunca hangisinin saçma, hangisinin iyi olduğunu anlamalı bence. Gerçi filmin berbat olduğunun farkında olsalar da gişeye ve kazandığı paraya bakar adam. Seyirci keşke kaliteli filme para verse. Tom Hardy var gidem slaym şov izleyem demese.