Oscar Ödüllü Pixar Animasyonu "Inside Out"a Devam Filmi Geliyor

Kayıp Rıhtım'da tamamını okumak için: https://kayiprihtim.com/haberler/sinema/inside-out-2-yeni-ters-yuz/

image

Inside Out 2 filmi yolda. Disney çatısı altındaki Pixar stüdyosu, Ters Yüz’ün yeni macerası için hazırlıklara başladı. Puck News’ın haberine göre Pixar’ın oldukça beğeni toplayan animasyon filminin ikincisi D23 Expo’da resmi olarak duyurulacak. 2015 yılında izleyicilerle buluşan ve Riley isimli bir kızın zihninde yaşayan insansı duyguları konu alan Inside Out dünya çapında büyük bir hayran… (DEVAMI…)

3 Beğeni

Yetişkin Riley’yi konu alan bir senaryo olabilir. Bu senaryo düzgün yazılırsa yetişkin ana karakter dolayısıyla Soul gibi hedef kitlesine çocuklardan çok yetişkinleri alan bir film olacaktır. Bence Pixar’ın o yönde ilerlemesi güzel olabilir. Ama daha önce görmediğimiz rastgele bir karakter veya çok önemsemediğimiz bir karakter de aynı konseptle kullanılabilir. Benim tercihim bu olur. Bu bir devam filmi değil de aynı ekibin aynı konsepti kullanarak çektiği başka bir film olur. Bu şekilde yapılan ikinci film beğenilirse bu antoloji formatında ve her filmde başka karakterlerle bambaşka problemlerin işlendiği bir seriye dönebilir. Birbiriyle uzaktan bağlantılı olan karakterler kullanılabilir. Kısaca Infinity Train olabilirler.

Favori animasyonlarından birisiydi devam filmi çıkması beni sevindirdi. İnşallah düzgün bir şey olur.

En sevdiğim Pixar animasyonlarındandır. Umarım zorlama bir devam filmi olmaz. Umarım gerçekten ellerinde iyi bir konu vardır.