Otostopçunun Galaksi Rehberi 40 Yaşında

Günün yemeğinin çok selamı var . :grin: @mit Bayadır gelmiyormussun? But bölgem çok güzel. Butlarımı uzun zamandır çalıştırıyorum ve bol bol hububat yiyorum, bu yüzden oralar epey etlendi. :poultry_leg::poultry_leg::poultry_leg::cow2: Ohh miss :joy::joy::joy:

2 Likes

Yüreğim dayanmıyor :stuck_out_tongue: Tüm serideki en sevdiğim bölüm burası olabilir. İlk okuduğumda gülmekten yerlere yatmıştım. Kaç sene oldu, diyalogları hâlâ aklımda :slight_smile:

2 Likes

Çok güldüm bende. Hiç beklemiyordum böyle birşey. Aklıma geliyor sürekli yemekte. :joy: :grin:

1 Like

O bölüm de en fazla Marvin’e güldüm.:joy:

2 Likes

Şuan oradayım sevmiyorlar Marvin’i :joy::joy::joy:.Ben çok seviyorum ama. Dedim nerelerde bu Marvin. Sonra telefon geldi. O kadar yıl bekle. Elinde bez gemi parlat :joy::joy: :joy:

3 Likes

Evrenin Sonundaki Restoran’da bitti. Yine çok eğlenceli bir macera oldu. Günün menüsü çok iyiydi. Marvin canımsın ne hallere düşmüssün. :grin: 3. Kitaba geçeyim ben Nihai Cevabın Sorusunu aramaya devam. :+1:t6:

2 Likes

Krikkitlilerin selamlarını getirdim sizlere. 3. Kitapta bitti. Yine çok güzel bir macera dolu bir kitaptı. Evreni kurtardık. :+1:t6::sunglasses: Rota belli 4. kitap :+1:t6:

1 Like

Özeniyorum. İlk kez okuyor olmak isterdim.

2 Likes

Ben kütüphaneden alıp okumuştum beşi bir yerde versiyonunu. Sizi gördükçe alfadan kitabı alıp okuyasım geliyor :grin:

2 Likes

Şuan bende ilk defa okuyacaklara özenicem galiba. :smiley: Neyseki iki kitap daha var tesellim. :grin:

Uzun zaman olduysa bence okumalısın. Günün menüsü, Marvin, Ford, Arthur, Zaphod, Trillian ve ‘Hey bilgisayar’ seni bekler.

1 Like
  1. Kitapta bitti. Romantizm dolu bir kitap olmuş. İlk 3 kitaptan oldukça faklı bir şeyle karşılaşınca şaşırdım. Tabi o kitaplarla karşılaştırınca biraz zayıf kalabiliyor. Bakalkm finalde bizi ne bekliyor.
2 Likes

Yazdığı dönemde çok iyi bir psikoloji de olmadığını söylemiştim aslen

1 Like

Kitaptada üstü kapalı belirtilmiş gibi sıkıldıysanız son bölüme geçin diyor tabi geçmedim

2 Likes

Ben de geçmemiştim :smiley: Sanırım kimse geçmedi ve bunu o da biliyor :smiley:

3 Likes

Psikolojik taktik yaptı! Bundan eminim. Sırf belirttiği için okurların büyük kısmının oraları geçmeyeceğini tahmin etmişti. Kim bilir bunun farkındalığıyla ne kadar gülmüştür :joy:

2 Likes

Taktik yapmasa bile oraya kadar gelmiş hiç kimse atlamaz hiç bir yeri bence🙄

3 Likes

Otostopçuğuma ilham kaynağı olmuş yauu :heart_eyes:

3 Likes
  1. Kitap bitti. Biraz üzüldüm. Neden böyle bitti. Ama güzel macera oldu yine. :+1:t6: Çok güzel 5’i 1 yerde kitap serisi.

İlham kaynağı olunca benimde ilgimi çekti. Bir sonra siparişe koydum bende.

1 Like

Bu kitapla alakalı size bir özel mesaj attım acaba bir sorun mu var da cevaplamadınız? Bu belirsizlik içimi yedi adeta. S:

Arada kalmış. Bakarken görmemişim. Yazdım özelden. Ama okumanızı herşeyi kendiniz öğrenmenizi isterim. Sıkmadığı için 2-3 günde biter.