Öykü Seçkisi Yazarlarına Çağrı

Öykü Seçkisi'nde okumak için: Öykü Seçkisi Yazarlarına Çağrı – Aylık Öykü Seçkisi

image

Merhaba, 2009 yılının Haziran ayından itibaren her ay belirli bir tema çerçevesinde yayınladığımız Kayıp Rıhtım Aylık Öykü Seçkisi, her geçen ay daha fazla katılımcıyla yoluna büyüyerek devam ediyor. Seçtiğimiz zorlu temalarda dahi tahmin edemeyeceğimiz kadar çok öykü ve farklı fikirler geliyor. Bizler de bunları görüp daha da mutlu oluyor ve bir sonraki ay için çalışmalarımıza… (DEVAMI…)

10 Beğeni

Görselden korktuğum için istediğiniz her şeyi yapmaya hazırım. Yeter ki beni de yemeyin. :pleading_face:

5 Beğeni

Aaa, ama baksana ne kadar sevgi dolu gülümsemeleri var? Özellikle seçtik, hep mutluluk göstergesi bunlar :heart:

Ayrıca şu an forumda bulunan, totalde 5 ve üzeri öykü yazmış ama hala Öykü Seçkisi Yazarı rütbesi verilmemiş arkadaşlarımızı da bu başlığa bekliyoruz.

2 Beğeni

Merhabalar,
Biyogrofiyi, Rıhtım’da profil bölümüne ekledim, yazıların altında çıkması için size yinede yollamalı mıyım, yoksa orası yeterli midir?

Aaaa ben mail atmıştım ehehehe buraya mı eklemek gerekiyor. Tekrar bakayım :smiley:

Şu işe bak, ben 75 kelime sınırını da görmemişim, tam 76 kelime olmuş. :smiley:

Arkadaşlar hayır hayır, forum profilinze değil oykuseckisi@gmail.com adresine ya da buraya yorum olarak yazacaksınız ki Seçki’ye ekleyebilelim :slight_smile:

1 Beğeni

Yeni gördüm başlığı. Eğer kast ettiğiniz buysa… Seçkide 6 öyküm var ama “yazarlar” listesinde adım yok. : )

Sevgiler, selamlar,

2 Beğeni