Öyküyü Bir Sözcükle Değiştir (50. Öykü🎉)

Hiçlik hayatı boyunca babasının köyünde çirkin bir dayı bulup onunla gömülmek istemişti.Derken buldu da.Gömüldüler.Evliliklerinin son gecesinde,sabaha karşı uyandı. Aslında uzaylıydı.Tuttu,kendi boynuzlarını yıllardır olduğu biçimde kopardı

3 Beğeni

Hiçlik hayatı boyunca babasının köyünde çirkin bir dayı bulup onunla gömülmek istemişti. Derken buldu da. Gömüldüler. Anlaşmalarının son gecesinde, sabaha karşı uyandı. Aslında uzaylıydı. Tuttu, kendi boynuzlarını yıllardır olduğu biçimde kopardı.

4 Beğeni

Yeni öyküye geçiyorum:

‘‘Gemi yavaşça sürüklenirken, HAL’ ın önceden beri söylediği şeyi çıplak gözle görebiliyorlardı en sonunda. Gemi çarpma yörüngesinde değil de, Jüpiter’ e teğet geçen bir yörüngedeydi, atmosferini sıyırıp geçecekti.’’

2 Beğeni

Orjinal hikayeye devam ediyorum:

Hiçlik hayatı boyunca babasının köyünde çirkin bir iskelet bulup onunla gömülmek istemişti. Derken buldu da. Gömüldüler. Anlaşmalarının son gecesinde, sabaha karşı uyandı. Aslında uzaylıydı. Tuttu, kendi boynuzlarını yıllardır olduğu biçimde kopardı.

3 Beğeni

Hiçlik hayatı boyunca babasının köyünde çirkin bir iskelet bulup onunla gömülmek istemişti. Derken buldu da. Gömüldüler. Anlaşmalarının son gecesinde, sabaha karşı uyandı. Aslında uzaylıydı. Tuttu, kendi uzuvlarını yıllardır olduğu biçimde kopardı.

(Öykü muhteşem bir yere gidiyor. Bence şimdi yeni bir öyküye geçmek doğru değil. Lütfen devam edelim. En azından bir kaç mesaj daha.)

2 Beğeni

Hiçlik hayatı boyunca babasının köyünde çirkin bir iskelet bulup onunla gömülmek istemişti. Derken buldu da. Gömüldüler. Anlaşmalarının son gecesinde, sabaha karşı uyandı. Aslında uzaylıydı. Tuttu, kendi uzuvlarını yıllardır istediği biçimde kopardı.

3 Beğeni

Hiçlik hayatı boyunca babasının gezegeninde çirkin bir iskelet bulup onunla gömülmek istemişti. Derken buldu da. Gömüldüler. Anlaşmalarının son gecesinde, sabaha karşı uyandı. Aslında uzaylıydı. Tuttu, kendi uzuvlarını yıllardır istediği biçimde kopardı.

5 Beğeni

Hiçlik hayatı boyunca babasının gezegeninde çirkin bir iskelet bulup onunla gömülmek istemişti. Derken buldu da. Gömüldüler. Anlaşmalarının son gecesinde, sabaha karşı uyandı. Aslında uzaylıydı. Tuttu, kendi uzuvlarını yıllardır istediği biçimde yaladı.

5 Beğeni

Hiçlik hayatı boyunca babasının gezegeninde çirkin bir iskelet bulup onunla gömülmek istemişti. Derken buldu da. Gömüldüler. Anlaşmalarının son gecesinde, sabaha karşı uyandı. Aslında uzaylıydı. Tuttu, kendi uzuvlarını yıllardır istediği biçimde yedi .

4 Beğeni

Hiçlik hayatı boyunca Nefret gezegeninde çirkin bir iskelet bulup onunla gömülmek istemişti. Derken buldu da. Gömüldüler. Anlaşmalarının son gecesinde, sabaha karşı uyandı. Artık uzaylıydı. Tuttu, kendi uzuvlarını yıllardır istediği biçimde yedi.

4 Beğeni

Hiçlik hayatı sonlanırken Nefret gezegeninde çirkin bir iskelet bulup onunla gömülmek istemişti. Derken buldu da. Gömüldüler. Anlaşmalarının son gecesinde, sabaha karşı uyandı. Artık uzaylıydı. Tuttu, kendi uzuvlarını yıllardır istediği biçimde yedi.

3 Beğeni

Hiçlik hayatı sonlanırken Nefret gezegeninde çirkin bir uzaylı bulup onunla gömülmek istemişti.Derken buldu da.Gömüldüler.Anlaşmalarının son gecesinde,sabaha karşı uyandı.Artık uzaylıydı.Tuttu,kendi uzuvlarını yıllardır istediği biçimde yedi.

3 Beğeni

Hiçlik hayatı sonlanırken Nefret gezegeninde çirkin bir uzaylı bulup onunla gömülmek istemişti. Derken buldu da. Gömüldüler. Anlaşmalarının son gecesinde, sabaha karşı uyandı. Artık uzaylıydı. Tuttu, kendi uzuvlarını yıllardır istediği biçimde yarattı.

(Yeni bir öykü ister misiniz arkadaşlar, yoksa devam edelim mi? Hep beraber karar verelim.)

2 Beğeni

Hiçlik hayatı sonlanırken Nefret Gezegeninde çirkin bir uzaylı bulup onunla gömülmek istemişti. Derken buldu da. Gömüldüler. Gömüldüklerinin son gecesinde, sabaha karşı uyandı. Artık uzaylıydı. Tuttu, kendi uzuvlarını yıllardır istediği biçimde yarattı.

Son bir rötuş attım. Öykü tamamlandı gibi :smiley:

3 Beğeni

Değişebiliriz sanki :slight_smile:

2 Beğeni

Mr.Spock hayatı sonlanırken Nefret Gezegeninde çirkin bir uzaylı bulup onunla gömülmek istemişti. Derken buldu da. Gömüldüler. Gömüldüklerinin son gecesinde, sabaha karşı uyandı. Artık uzaylıydı. Tuttu, kendi uzuvlarını yıllardır istediği biçimde yarattı

3 Beğeni

1. ÖYKÜ TAMAMLANDI.

Tüm gençliği boyunca afrodit yontusunca güzel bir kız bulup onunla evlenmek istemişti. Derken buldu da. Evlendiler. Evliliklerinin ilk gecesinde, sabaha karşı uyandı. Karısı uyuyordu. Tuttu, karısının kollarını yontunun kırılmış olduğu biçimde kesti.

Mr. Spock hayatı sonlanırken Nefret Gezegeninde çirkin bir uzaylı bulup onunla gömülmek istemişti. Derken buldu da. Gömüldüler. Gömüldüklerinin son gecesinde, sabaha karşı uyandı. Artık uzaylıydı. Tuttu, kendi uzuvlarını yıllardır istediği biçimde yarattı.

(Ellerinize sağlık. Öykü bambaşka oldu. Değişimi göstermek için alt alta koydum. Sizin bir öneriniz yoksa ben az sonra yeni bir öykü ekleyeceğim.)

1. ÖYKÜ TAMAMLANDI.

10 Beğeni

2. ÖYKÜ

Babamı çok seviyorum. Onun ellerini, parmaklarını, ayaklarını, gözlerini, burnunu, başını, göbeğini çok seviyorum. Rahat etsin istiyorum. Yarın gidip daha büyük bir derin dondurucu alacağım.

(Öykünün özgün halini şu öyküler arasından seçip biraz değişiklik yaptım: https://www.storypick.com/stories-under-20-words/ )

4 Beğeni

Kuşları çok seviyorum. Onun ellerini, parmaklarını, ayaklarını, gözlerini, burnunu, başını, göbeğini çok seviyorum. Rahat etsin istiyorum. Yarın gidip daha büyük bir derin dondurucu alacağım.

3 Beğeni

Kuşları çok seviyorum. Onun ellerini, Kanatlarını, ayaklarını, gözlerini, burnunu, başını, göbeğini çok seviyorum. Rahat etsin istiyorum. Yarın gidip daha büyük bir derin dondurucu alacağım.

4 Beğeni