Oyun Fırsat/Kampanya Alanı

(MerterKrkmz) #41

Warhammer 40,000: Space Marine Humble Bundle’da 1 Eylül saat 20:00’ye kadar ücretsiz. :krs:

(MerterKrkmz) #42

The Tiny Bang Story, salı günü saat 20:00’ye kadar Steam’de ücretsiz. :krs:

(Burak Mermer) #43

CD Project’in sahibi olduğu DRM’siz oyun platformu gog.com 10. yılını kutluyor. Birçok oyunda şahane indirimler yapmışlar, hatta bir de üç tane güzel paket hazırlamışlar. Gelgelelim mevcut döviz kurları düşünüldüğünde hiçbiri olması gerektiği kadar avantajlı değil bizim için, dolayısıyla bunu yazma sebebim başka.

1. yıl şerefine 4 Ekim’de bir de ücretsiz oyun dağıtacaklarmış. Bunu da seçenekler arasından bizlerin belirlemesini istiyorlar. Üç tane aday var:
  • Shadow Warrior 2
  • Superhot
  • Firewatch

Oyunuzu buradan kullanabilirsiniz:

Bütün oylar Shadow Warrior 2’ye lütfen.

(MerterKrkmz) #44

Gog.com üzerinden Shadow Warrior 2 dağıtılmaya başlandı. @zehir gözün aydın. :krs:

(Burak Mermer) #45

Teşekkürler, epey mutluyum :droll: Böylece bir yılı aşkındır Steam hesabımda bekleyen ilk Shadow Warrior oyununu oynamak için bir bahanem daha oldu. Emeği geçen geçmeyen herkese keyifli oyunlar. :krs:

Bu arada gelmişken boş gitmeyeyim. Steam’de distopyan oyun Orwell: Keeping an Eye On You bir süreliğine ücretsiz. Çok fazla vakit kaldığını sanmıyorum, o yüzden elinizi çabuk tutsanız iyi olabilir:

https://store.steampowered.com/app/491950/Orwell_Keeping_an_Eye_On_You/

(MerterKrkmz) #46

METRO 2033 Steam’de 24 saatliğine bedava dağıtılıyor. Kütüphanenize ekleyin, kaçmaz. :krs:

(Umur) #47

(Boş İnsan) #48

Neler var sepetinde Umur? :smiley:

(Umur) #49

RONIN de eklenebilir buraya, ilginç duruyor. Halloween diye pek istediğim indirimler yoktu. Sonbahara kaldık artık.

Sen aldın mı bir şeyler?

(Boş İnsan) #50

Geçtiğimiz haftalarda indirimlerden Dead Cells ve Death’s Gambit’i alıp oynadım baya. Sanırım şimdilik Frostpunk alıp kapatıcam bu indirim sezonunu.

(Ahmet Hakan) #51

Kendimi tutup sadece Enter The Gungeon aldım bu indirimlerde.

(MerterKrkmz) #52

Battle.net uygulaması 18 Kasım tarihine kadar, bedava olarak Destiny 2 dağıtıyor. Kaçmaz. :krs:

(MerterKrkmz) #53

Distraint Steam’de ücretsiz dağıtılmakta. :krs:

(MerterKrkmz) #54

Sins of a Solar Empire: Rebellion, Humble Bundle’da ücretsiz olarak dağıtılmakta. :krs:

(Kaan Aşkın) #55

Bad Company isimli çok sevdiğim bir hard rock grubu vardı. Bad Company isimli en güzel albümlerindeki en sevdiğim şarkının adı Bad Company idi. Kaydı da Bad Company ismini verdikleri stüdyolarında yapmışlardı. Sonra bu küçük kayıt stüdyoları yürüdü, Bad Company isimli bir plak şirketine dönüştü. Velhasıl, bu tatlı oyunun indirim oranı ve fiyatını görünce bu mizahı yapmak istedim.

(Umur) #56

(M. Ihsan Tatari) #57

Gaben yine cüzdanlarımıza göz koymuş :slight_smile: Bu sefer çok fazla indirim olmamış ama. Kış İndirimleri’nde daha güzel oranlar görebiliriz diye umuyorum.

(MerterKrkmz) #58

Humble Bundle’da Outcast - Second Contact bedava dağıtılmakta. :krs:

(MerterKrkmz) #59

Company of Heroes 2, Steam’de bedava dağıtılmakta. :krs:

(MerterKrkmz) #60

LEGO The Hobbit, Humble Bundle’da ücretsiz olarak dağıtılmakta. :krs: