Oyun Fırsat/Kampanya Alanı

(M. Ihsan Tatari) #82

İnceleme kopyasıydı :slight_smile: Stüdyo ücretsiz yollamıştı.

(görkem) #84

Bende rpg arayan arkadaşlara Kingdom Come: Deliverance tavsiye ediyorum 44 TL ye düşmüş fiyatı, aynı zamanda türkçe, orta çağa meraklı arkadaşların kesinlikle göz atması gereken bir yapım. Oyunu duymayan arkadaşlar için kısaca şöyle söyleyeyim. 1.402 yılında, şimdilerin Çek Cumhuriyeti topraklarında geçen ve içinde herhangi bir fantastik öge barındırmayan açık dünya RPG…

Meraklıları için oynanması zorunluluk…

(M. Ihsan Tatari) #85

SOMA (Amnesia’nın yapımcısının denizlerin altında geçen son oyunu) GOG’da (Witcher’ın yapımcısı CDPR’ın kopya koruma karşıtı oyun satış sitesinde) ücretsiz.

(görkem) #86

Ay anılarım canlandı, çok iyi oyundu yaa…

Türkçe yaması da var. Tam bir mindfuck şaheseri oyun. Hemen indirip anlaya anlaya, sindire sindire oynanıp bitirilmesi gerekiyor başlamayan bünyelerce.

Ey oyunlarda senaryoya önem veren arkadaşlar… Hedefiniz budur. Direk indiriniz ve bu hafta sonunuzu bu oyuna ivedilikle gömünüz.

Super Meat Boy Epic Games Store’da bedava:

(Hüseyin gök) #93

Yeni alien mobil oyunu belki sevenş vardır benim gibi:-)

What Remains Of Edith Finch Epic Games Store’da bedava:

(Umur) #95

(Ahmet Hakan) #96

Para verdiğim oyunlar bir bir bedava oluyor. Bir tane de bende olmayan oyun bedava olsa keşke :frowning:

(Ufuk) #97

(MerterKrkmz) #98

Assassin’s Creed Chronicles China Uplay üzerinde sınırlı bir süreliğine ücretsiz. :krs:

(Ufuk) #99

Üçlemede oynadığım tek oyun :slight_smile: şansa bak :slight_smile:

(MerterKrkmz) #100

Kholat Steam’de 4 Şubat tarihine kadar ücretsiz dağıtılıyor. :krs:

Belki de ilk kez bu tip kampanyalardan birini süresi geçmeden yakaladım :smile:

(MerterKrkmz) #102

Güzel oyuna denk gelmiş. :wink:

(Umur) #103

(Cemalettin Sipahioğlu) #104

Ama be, Steam! Oynayamadığım halde oyun aldıracaksın yine! :sweat_smile:

Neyse, indirim iyidir iyi :smiling_face_with_three_hearts:

STEAM’de Hafta sonu Tüm 2K oyunlarında indirimler var!

https://store.steampowered.com/sale/2KPublisherSale_2019?fbclid=IwAR2LoPPGKIIq_Df35VG_Ip1oIypb4sVE-QiZBVRrmDSDBNewsFVzs8p1nIM

(Özgür Kuru) #106

HumbleBundle fantazi kampanyası yapıyor.

(Özgür Kuru) #107

Bu arada bu oyun geliştirmek için setmiş :). Sabah kahvesini geç içince uyanamadıysam…